Archiwa tagu: Nordea

W oczekiwaniu na rozszerzenie strefy euro

Według najnowszego raportu analityków Nordea dla krajów basenu Morza Bałtyckiego, gospodarki Estonii, Łotwy, Litwy, Polski i Rosji są w pewnym stopniu odizolowane od kryzysu zadłużenia w strefie euro. Co więcej, wniosek Estonii o członkowstwo w Europejskiej Unii Monetarnej, nawet jeśli decyzja w tej sprawie została podjęta jeszcze przed ostatnim kryzysem, pokazuje, że proces integracji walutowej… Czytaj dalej »

Private banking w mediach

Bankowość prywatna jest w Polsce ciągle nową usługą  –  wynika z analizy doniesień medialnych, opracowanej przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Publikowane informacje mają w większości charakter ogólny, brak jest szczegółowej oferty. W prasie i Internecie odnotowano w 2009 roku blisko 3,5 tys. materiałów na temat bankowości prywatnej, z czego prawie 80% stanowiły informacje w sieci. Najaktywniejszy… Czytaj dalej »

Przeprowadź się do banku Nordea i otwórz konto Nordea Spektrum

19 lutego Nordea Bank Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową konta Nordea Spektrum, w ramach której zachęca do przeniesienia usług do banku Nordea. Obietnica  załatwienia przez Nordea Bank formalności związanych ze zmianą konta bez opłat, jest dodatkowym jej atutem. Samo konto – ocenione najwyżej w rankingu portalu Money.pl – gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w… Czytaj dalej »

Kredyt na 20 czy na 30 lat?

W przypadku rozważań, czy zaciągnąć kredyt na 20, czy na 30 lat musimy wziąć pod uwagę szereg czynników, które z góry narzucają nam pewne ograniczenia. Wiele zależy od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy. Część konsumentów nie otrzyma kredytu na krótszy okres ze względu na nieco wyższą miesięczną ratę. Inni nie mogą pozwolić sobie na dłuższy czas spłaty… Czytaj dalej »

Zarabiaj na sile polskiej waluty

Analitycy Grupy Nordea szacują, że zaczynający się rok będzie korzystny dla polskiej waluty. Do swojej oferty Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. wprowadza właśnie nowy produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału: Nordea Gwarant – Mocny Złoty. Inwestycja w formie grupowego ubezpieczenia na życie będzie dostępna od 11 stycznia w sieci sprzedaży Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń… Czytaj dalej »