Norbert Biedrzycki

Pani Ilona Weiss dołącza do Zarządu ABC Data S.A.

Giełdowa spółka ABC Data S.A informuje o poszerzeniu składu Zarządu. Do pełnienia funkcji  Wiceprezesa Zarządu ds. operacyjnych Rada Nadzorcza powołała Ilonę Weiss, której kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w rolach zarządczych wzmocnią spółkę w konsekwentnie realizowanej strategii. Od listopada spółką kieruje Norbert Biedrzycki, który zapowiedział ogłoszenie planu rozwoju ABC Data na przełomie lutego i marca.

Czytaj więcej »Pani Ilona Weiss dołącza do Zarządu ABC Data S.A.

Sygnity dla projektu e-zdrowie

Sygnity zawarło umowę z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia na zaprojektowanie, realizację i nadzór gwarancyjny systemów informatycznych w ramach projektu e-zdrowie. Spółka zrealizuje hurtownię danych oraz system wykrywania nadużyć niezbędne do sprawnego zarządzania i planowania działań w ramach ochrony zdrowia. Wartość podpisanej umowy to 79, 52 mln zł brutto.

Czytaj więcej »Sygnity dla projektu e-zdrowie

Sygnity mobilniejsza i efektywniejsza dzięki konsolidacji.Spółka podejmuje decyzję o zamiarze konsolidacji kolejnej spółki zależnej

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Zarząd Sygnity SA podjął uchwałę o zamiarze konsolidacji spółki zależnej Projekty Bankowe Polsoft. Będzie to czwarta, w ciągu ostatnich miesięcy, po Aramie, Winuelu i Sygnity Technology, konsolidowana spółka Grupy. Konsolidacja spółek zależnych pozwoli Sygnity szybciej i efektywniej się rozwijać, przyniesie także firmie wymierne oszczędności.

Czytaj więcej »Sygnity mobilniejsza i efektywniejsza dzięki konsolidacji.Spółka podejmuje decyzję o zamiarze konsolidacji kolejnej spółki zależnej

Sygnity wdroży portal informacyjny dla klientów ZUS

Sygnity podpisało umowę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na realizację projektu związanego z budową i wdrożeniem nowego portalu informacyjnego. Umożliwi on udostępnianie drogą elektroniczną usług świadczonych klientom przez ZUS. Nowy Portal Informacyjny jest częścią projektu Platformy Usług Elektronicznych. Wartość umowy wynosi 18,1 mln złotych brutto. Nowy portal ma wystartować na przełomie 2011 i 2012 roku.

Czytaj więcej »Sygnity wdroży portal informacyjny dla klientów ZUS

Sygnity skonsoliduje kolejną spółkę zależną

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Zarząd Sygnity SA podjął uchwałę o konsolidacji spółki zależnej Sygnity Technology. Będzie to trzecia, w ciągu ostatnich miesięcy, po Aramie i Winuelu, konsolidowana spółka Grupy. Po zakończeniu wszystkich procedur formalno-prawnych Sygnity Technology powinno połączyć się z Sygnity do końca czerwca 2011 roku.

Czytaj więcej »Sygnity skonsoliduje kolejną spółkę zależną

Winuel łączy się z Sygnity – konsolidacja stała się faktem

Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy zarejestrował 28 grudnia 2010 roku połączenie spółek Sygnity S.A. oraz WINUEL S.A.. W wyniku połączenia pracownicy spółki WINUEL wzmocnią struktury Sygnity. Jednocześnie Zarząd Spółki podjął decyzję o wprowadzeniu nowego sub-brandu „Sygnity Winuel” dla oznaczenia wszystkich elementów oferty skierowanej dla Klientów rynku Utilities.

Czytaj więcej »Winuel łączy się z Sygnity – konsolidacja stała się faktem