Przejdź do treści

nk.pl

NetSprint.pl dostarcza rozwiązanie adserwerowe dla NK

NK w oparciu o platformę adserwerową od NetSprint.pl wprowadza nowy produkt reklamowy, który pozwoli klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw wykorzystać potencjał społeczności internetowych. Bardzo prosty mechanizm zakupu reklamy oraz jasne kryteria targetowania, a także czytelny model rozliczeń – to tylko niektóre z opcji dostępnych na platformie reklamowej przygotowanej dla NK przez NetSprint.pl. W ramach umowy o współpracy NK i NetSprint.pl reklamodawcy Adkontekst będą również mogli emitować swoje kampanie na powierzchni reklamowej nk.pl.

Czytaj dalej »NetSprint.pl dostarcza rozwiązanie adserwerowe dla NK

Wszyscy przyśpieszyli

Największy w Polsce serwis aukcyjny Allegro.pl potrzebuje zaledwie pół sekundy, by wyświetlić się na ekranie. Najbardziej popularny na świecie portal społecznościowy Facebook.com wyświetla się natomiast w czasie 0,7 s. Jego polski odpowiednik, portal Nk.pl, wciąż potrzebuje dwa razy więcej czasu.

Czytaj dalej »Wszyscy przyśpieszyli

Agencja Bluerank buduje strategię SEO dla marki nk.pl

Portal nk.pl (do niedawna nasza-klasa.pl) i agencja search engine marketing – Bluerank rozpoczęły współpracę przy optymalizowaniu, pod kątem wyszukiwarek, internetowych kanałów komunikacji marki NK oraz oficjalnych kont działających na platformie Śledzik. W ramach realizowanego wspólnie projektu zaplanowano również działania SEO PR i szkolenia z zakresu korzystania z narzędzi SEO.

Czytaj dalej »Agencja Bluerank buduje strategię SEO dla marki nk.pl