Archiwa tagu: Nivea

Loteria „Fiaty od Nivea” dla niecierpliwych

Pięć Fiatów 500 i kosmetyki Nivea o łącznej wartości 250 tysięcy PLN to nagrody w loterii „Fiaty od Nivea” przygotowanej wspólnie przez Nivea Polska i Rossmann. Akcja potrwa do 7 lipca, lecz zwycięzcy o wygranej dowiedzą się od razu, ponieważ losowanie odbywa się na miejscu, w chwili zakupu. Za przygotowanie i koordynację loterii odpowiada TEQUILA\Polska.

Kosmetyczny rok w mediach kolorowych

Agencja KaMODUS PR opublikowała raport podsumowujący roczną aktywność marek kosmetycznych w mediach kolorowych. Liderem rankingu za rok 2008 okazała się marka L’Oreal, która na łamach 50 najpopularniejszych magazynów w Polsce pokazana została w sumie 1677 razy (212 reklam oraz 1465 publikacji dziennikarskich).

MY SOM STOND [my som stond] – pierwsza książka do czytania i słuchania o Śląsku już dzisiaj w księgarniach

Śląsk to nie jest nic oczywistego, Śląsk właściwie nic nie obiecuje, oprócz krwi, potu i łez (T.Sławek); W kopalni nie panują ludzkie warunki, to nie jest ludzkie środowisko (G. Jarzyna); Śląsk nie kojarzy się z górnikiem, bardziej z szybką autostradą (L.Balcerowicz); Kopalnia to jakby świat nierealny, nierzeczywisty, nieistniejący (M.Szczepański); Śląsk – idź i zobacz czym… Czytaj dalej »