NitroTek

Program Partnerski NitroTek – nowatorski model współpracy na rynku

Wiodący polski dystrybutor modeli zdalnie sterowanych, firma NitroTek, w maju wprowadziła innowacyjną na krajowym rynku modelarskim formę partnerskiej współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Jest ona skonstruowana w taki sposób, aby zminimalizować koszty ponoszone przez strony, które nawiązały kooperację z dolnośląskim przedsiębiorstwem, a skierowana jest głównie do osób prywatnych, chcących zarobić dodatkowe pieniądze.

Czytaj więcej »Program Partnerski NitroTek – nowatorski model współpracy na rynku

Tuning modeli RC coraz bardziej popularny w Polsce

Firma NitroTek, wiodący dystrybutor modeli zdalnie sterowanych, proponuje wszystkim zainteresowanym możliwość podrasowania modeli zdalnie sterowanych. W warsztacie NitroTek można zwiększyć osiągi silnika, zmienić elementy plastikowe na aluminiowe oraz całkowicie wymienić nadwozie pojazdu. Firma oferuje również pełen serwis modeli oraz szeroką gamę akcesoriów do tuningu.

Czytaj więcej »Tuning modeli RC coraz bardziej popularny w Polsce

NitroTek wprowadza promocję na modele zdalnie sterowane

Firma NitroTek, wiodący dystrybutor modeli zdalnie sterowanych, wprowadza dla swoich Klientów atrakcyjne promocje na produkty z oferty. W ramach styczniowej obniżki wszystkie samoloty renomowanej marki Art-Tech dostępne są z 10% rabatem. 20 stycznia rozpoczęła się również przedsprzedaż popularnych modeli aut spalinowych i elektrycznych firmy HSP.

Czytaj więcej »NitroTek wprowadza promocję na modele zdalnie sterowane

NitroTek został wyłącznym dystrybutorem produktów Art-Tech

Wiodący dystrybutor modeli zdalnie sterowanych w Polsce – firma NitroTek – uzyskała status wyłącznego dystrybutora produktów marki Art-Tech. Wcześniejsza udana kooperacja między firmami doprowadziła do nawiązania ścisłej współpracy i nadania NitroTekowi wyłączności na samoloty i helikoptery z linii produktów Art-Tech na polskim rynku.

Czytaj więcej »NitroTek został wyłącznym dystrybutorem produktów Art-Tech

Polski rynek modeli zdalnie sterowanych coraz większy

NitroTek, dystrybutor profesjonalnych modeli pojazdów sterowanych radiem, podsumował wyniki sprzedaży za rok 2010. Szczególnie w okresie przedświątecznym firma osiągnęła rekordowe przychody z tytułu zamówień w ramach przedsprzedaży nowych modeli, dostarczając dwukrotnie większą ilość egzemplarzy niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Z zanotowanych przez firmę trendów wynika, że Polacy coraz częściej na upominek dla najbliższych wybierają zdalnie sterowane pojazdy.

Czytaj więcej »Polski rynek modeli zdalnie sterowanych coraz większy