Przejdź do treści

Nikon Polska

1 Nikon Polska

Agencja Nairobia koordynatorem działań sponsoringowych Nikona i Polskiego Związku Golfa

nairobiaSzukając kanałów dotarcia do odbiorców lornetek i dalmierzy agencja Nairobia, na zlecenie Nikon Polska, rozpoczęła współpracę z Polskim Związkiem Golfa. Współpraca zainicjowana została w miniony weekend (2-4.08) we Wrocławiu, gdzie odbył się turniej golfowy „Citi Handlowy IX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kobiet”.  Podczas turnieju Nikon pojawił się w charakterze sponsora nagród dla zwycięzców.

Czytaj dalej »Agencja Nairobia koordynatorem działań sponsoringowych Nikona i Polskiego Związku Golfa

Nikon startuje z akcją promocyjną nad polskim morzem

Nikon Polska rozpoczyna akcję promocyjną JESTEM NA WAKACJACH. Fotograficzne miasteczko Nikona, w którym można testować sprzęt fotograficzny, gości na bałtyckich plażach do 12 sierpnia br. Działaniom promocyjnym towarzyszy akcja skierowana do najmłodszych plażowiczów pod hasłem JESTEM BEZPIECZNY. Projekt JESTEM NA WAKACJACH organizowany jest już po raz trzeci.

Czytaj dalej »Nikon startuje z akcją promocyjną nad polskim morzem

Podwodne wakacje z Nikonem

Z okazji zbliżających się wakacji Nikon Polska wprowadza na rynek specjalny zestaw do podwodnej fotografii, na który składa się lustrzanka D5000 z obiektywem AF-S DX 18-55mm f/3.5-5.6G VR oraz wodoszczelny futerał Aquapac. Zestaw umożliwia fotografowanie oraz nagrywanie filmów video w jakość HD na głębokości do 5 m. Promocyjne, niebieskie opakowania w sprzedaży dostępne są od początku maja br. na terenie całego kraju.

Czytaj dalej »Podwodne wakacje z Nikonem