Nikon 1

Prześlij zdjęcia na Wielki Konkurs Fotograficzny i wygraj aparaty Nikon

Nikon Polska objął mecenatem ósmą edycję najpopularniejszego konkursu National Geographic skierowanego do miłośników fotografii. Pasjonaci utrwalania wyjątkowych chwil na zdjęciach przez całe wakacje mogą nadsyłać swoje prace na Wielki Konkurs Fotograficzny. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone między innymi sprzętem marki Nikon: lustrzanką D800, aparatami Nikon 1 i kompaktami COOLPIX P7100.

Czytaj dalej »Prześlij zdjęcia na Wielki Konkurs Fotograficzny i wygraj aparaty Nikon

Nikon startuje z akcją promocyjną nad polskim morzem

Nikon Polska rozpoczyna akcję promocyjną JESTEM NA WAKACJACH. Fotograficzne miasteczko Nikona, w którym można testować sprzęt fotograficzny, gości na bałtyckich plażach do 12 sierpnia br. Działaniom promocyjnym towarzyszy akcja skierowana do najmłodszych plażowiczów pod hasłem JESTEM BEZPIECZNY. Projekt JESTEM NA WAKACJACH organizowany jest już po raz trzeci.

Czytaj dalej »Nikon startuje z akcją promocyjną nad polskim morzem

Tajemnica ogromnych rąk w centrum Warszawy odkryta

Kilka dni temu, 17 września, pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, podobnie jak w centrach sześciu innych miast Europy, pojawiła się tajemnicza rzeźba – para ogromnych rąk. Sześciometrowe ręce wyglądały jednak niekompletnie – brakowało elementu, który powinny utrzymywać. Dziś, wraz z premierą przełomowego systemu aparatów fotograficznych Nikon 1, tajemnica się wyjaśniła.

Czytaj dalej »Tajemnica ogromnych rąk w centrum Warszawy odkryta