NFZ

Szpital Medicover wykonuje zabiegi z zakresu onkologii ginekologicznej w ramach NFZ

Gdy otrzymujemy skierowanie lekarskie na zabieg operacyjny najczęściej kierujemy się do publicznego szpitala. Większość z nas nie wie, że prywatne szpitale również zajmują się leczeniem poważnych przypadków i wykonywaniem nawet tych skomplikowanych operacji. Ponieważ placówki te mają podpisane kontrakty z NFZ pacjenci nie ponoszą kosztów. W ten sposób można korzystać z usług prywatnego Szpitala Medicover w warszawskim Wilanowie, który od początku tego roku przeprowadza zabiegi w zakresie m.in. ginekologii onkologicznej.

Czytaj więcej »Szpital Medicover wykonuje zabiegi z zakresu onkologii ginekologicznej w ramach NFZ

Rehabilitacja lecznicza oraz medycyna sportu w Scanmed Multimedis Kraków

Centrum Medyczne Scanmed Multimedis przy ul. Armii Krajowej 5 w Krakowie poszerza specjalistyczną ofertę świadczeń o rehabilitację leczniczą oraz medycynę sportu. W grudniu 2011 r. zostało otwarte nowoczesne Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Sportowej, a od 02 stycznia b.r. w ramach umowy z NFZ realizowane są świadczenia z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

Czytaj więcej »Rehabilitacja lecznicza oraz medycyna sportu w Scanmed Multimedis Kraków

Pracodawcy RP postulują wprowadzenie zmian w projekcie ustawy o ograniczaniu barier administracyjnych

Minister Michał Boni wraz z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Gospodarki Rafałem Baniakiem spotkają się dziś z partnerami społecznymi (m.in. Pracodawcami RP). Podczas dyskusji mają zostać wyjaśnione wątpliwości powstałe w wyniku konsultacji społecznych projektu ustawy o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców. W ocenie Pracodawców RP projekt ten powinien być bardziej odważny.Czytaj więcej »Pracodawcy RP postulują wprowadzenie zmian w projekcie ustawy o ograniczaniu barier administracyjnych