Nexto.pl

Nexto na Androidzie

Firma Nexto.pl, dystrybutor e-booków, audiobooków i prasy elektronicznej, zaprasza do testów pierwszej polskiej aplikacji umożliwiającej dostęp do tysięcy cyfrowych publikacji z zasobów Nexto.pl na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Oficjalnie aplikacja będzie dostępna od 31 stycznia 2011 roku. Wersja testowa aplikacji zostanie udostępniona wszystkim, którzy podadzą swój adres email na stronie www.mobilenexto.pl.

Czytaj dalej »Nexto na Androidzie

Nowy Onyx w Vobis

Pogłoski o śmierci książek są mocno przesadzone – Internet i nowoczesne technologie zmieniają po prostu ich oblicze. Na polski rynek wchodzi właśnie najnowsza wersja znakomitego czytnika e-książek Onyx Boox w specjalnej, limitowanej literackiej edycji.

Czytaj dalej »Nowy Onyx w Vobis

Tygodnik Komputerowy Elektro- Giełda w elektronicznym wydaniu

Tygodnik Komputerowy Elektro-Giełda wchodzi na rynek z elektronicznym wydaniem. Dotychczas tygodnik wydawany był na terenie Małopolski i Śląska. Od 5 września Tygodnik Komputerowy można zamówić w postaci elektronicznej, na platformie z e-publikacjami Nexto.pl oraz w sieci internetowych sklepów Nextranet. 4 pierwsze e-wydania dostępne będą bezpłatnie.Czytaj dalej »Tygodnik Komputerowy Elektro- Giełda w elektronicznym wydaniu