Przejdź do treści

NextiraOne

Bezpłatny Internet od Ruckus w Warszawie – tym razem na Dworcu Zachodnim

Firma Ruckus Wireless poinformowała o wdrożeniu sieci bezprzewodowego Internetu na Dworcu Zachodnim w Warszawie. Działająca bez żadnych ograniczeń sieć, dostępna jest dla wszystkich podróżnych bez żadnych opłat. Za realizację projektu odpowiedzialna była firma NextiraOne, a zleceniodawcą był PKS Polonus zarządzający dworcem.

Czytaj dalej »Bezpłatny Internet od Ruckus w Warszawie – tym razem na Dworcu Zachodnim

NextiraOne zbuduje Policyjną Sieć MAN na terenie Wrocławia

NextiraOne poinformowała o podpisaniu umowy z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu na budowę sieci MAN na potrzeby policji na terenie miasta Wrocławia. Eksperci NextiraOne zaprojektują rozwiązanie, dostarczą, wdrożą i uruchomią system w blisko 20 obiektach policji, a także przeprowadzą szkolenia dla jego użytkowników oraz zapewnią bieżące wsparcie i utrzymanie systemu.

Czytaj dalej »NextiraOne zbuduje Policyjną Sieć MAN na terenie Wrocławia

NextiraOne poszerza dostępność rozwiązań Cisco Data Center w Europie

NextiraOne poinformowała, że poszerza zakres partnerstwa z firmą Cisco, by zintensyfikować wdrażanie wirtualnych data center w Europie. NextiraOne i Cisco będą wspólnie koncentrować się na dostarczaniu zaawansowanych aplikacji komunikacyjnych, w tym rozwiązań Cisco Unified Communications i Cisco Contact Center opartych o środowisko wirtualnych data center, które będą przynosić klientom wymierne korzyści biznesowe.

Czytaj dalej »NextiraOne poszerza dostępność rozwiązań Cisco Data Center w Europie

NextiraOne wdraża system zabezpieczający przed włamaniami do rezerwatu żółwi na Korsyce i kradzieżami zagrożonych gatunków

NextiraOne, europejski ekspert w obszarze usług komunikacyjnych został wybrany przez organizację A CUPULATTA powołaną w celu ochrony i zachowania żółwi do wdrożenia systemu zapewniającego bezpieczeństwo żółwi w rezerwacie na Korsyce.

Czytaj dalej »NextiraOne wdraża system zabezpieczający przed włamaniami do rezerwatu żółwi na Korsyce i kradzieżami zagrożonych gatunków

NextiraOne jako jedyne w Polsce wydaje certyfikaty szkoleniowe dla rozwiązań Alcatela-Lucenta z zakresu telefonii IP oraz zunifikowanej komunikacji (UC)

NextiraOne Polska poinformowała o certyfikowaniu swojego centrum szkoleniowego w zakresie produktów dla firm Alcatela-Lucenta. Centrum będzie obsługiwało firmy partnerskie, resellerów, dystrybutorów, a także klientów końcowych. Czytaj dalej »NextiraOne jako jedyne w Polsce wydaje certyfikaty szkoleniowe dla rozwiązań Alcatela-Lucenta z zakresu telefonii IP oraz zunifikowanej komunikacji (UC)