Archiwa tagu: NEXT

Top 5 – najpopularniejsze nawigacje według Komputronik SA

Nawigacja samochodowa polskiej marki Lark została liderem na liście Top 5 najchętniej kupowanych nawigacji w listopadzie br. – wynika z danych Komputronik SA. Pod względem popularności wyprzedziła zestawy tak znanych producentów, jak: NavRoad, TomTom oraz Mio.   

Cisco pomaga znaleźć pracę w branży IT

Firma Cisco poinformowała o uruchomieniu serwisu NetAcad Advantage (www.netacadadvantage.com/pl/). Portal przeznaczony jest dla studentów, uczestników i absolwentów kursów akademii sieciowych działających w ramach Cisco Networking Academy w Polsce. NetAcad Advantage ma służyć pomocą w zrozumieniu aktualnych trendów na rynku pracy oraz wartości certyfikatów Cisco, a także możliwości rozwijania kariery zawodowej z kwalifikacjami zdobytymi podczas kursów… Czytaj dalej »

AutoMapa Hitem IT 2008

AutoMapa zdobyła główną nagrodę w plebiscycie Hit IT 2008 i okazała się bezkonkurencyjna w kategorii „Programy użytkowe”. Już od sześciu lat AutoMapa jest najchętniej kupowanym programem do nawigacji GPS w Polsce. Główna nagroda w plebiscycie Hit IT 2008, to potwierdzenie jej jakości, innowacyjności i dużego zaufania, jakim jest darzona przez ponad 300 tysięcy swoich klientów.… Czytaj dalej »