Archiwa tagu: Newsweek

CBRE numerem 1 wśród firm proekologicznych z sektora nieruchomości według rankingu Newsweek

Newsweek uznał CBRE za najbardziej proekologiczną firmę z sektora nieruchomości w rankingu 2011 Green Ranking. Ranking ten ocenia zaangażowanie 500 największych amerykańskich firm w ochronę środowiska. Badania oparte są na wpływie każdej z firm na środowisko, poziomu emisji dwutlenku węgla oraz korporacyjnych zasad i strategii dotyczących działań proekologicznych.

RADPOL w rankingu Newsweeka

18 kwietnia 2011 r. nagrodzono liderów rankingu Newsweeka i firmy konsultingowej A.T. Kearney skupiającego spółki giełdowe, które najszybciej budują swoją wartość. RADPOL S.A. uznany został za drugą najdynamiczniej rozwijającą się firmę z sektora energetycznego i chemicznego.

O wypadkach na drogach rozmawiało kilkadziesiąt tysięcy uczniów

Dobiegła końca III edycja programu „Wypadki na drogach – porozmawiajmy”. Stowarzyszenie „Droga i Bezpieczeństwo” oraz partnerzy wspierający: Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny i porównywarka ubezpieczeniowa rankomat.pl, zachęcili do uczestnictwa w akcji kilkadziesiąt tysięcy uczniów z ponad stu szkół. W tym roku tematem przewodnim programu była nadmierna prędkość.

Wystartował nowy konkurs „Firmy Rodzinne Roku”

Tygodnik „Newsweek” we współpracy z Alior Bankiem, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Stowarzyszeniem „Inicjatywa Firm Rodzinnych” oraz firmami Dun & Bradstreet i Volvo zainicjował ranking „Firmy Rodzinne Roku”. Jest to ogólnopolski konkurs skierowany do firm rodzinnych, którego celem jest wyróżnienie i promocja najdynamiczniej rozwijających się firm z tego segmentu rynku.

Przeprowadź się do banku Nordea i otwórz konto Nordea Spektrum

19 lutego Nordea Bank Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową konta Nordea Spektrum, w ramach której zachęca do przeniesienia usług do banku Nordea. Obietnica  załatwienia przez Nordea Bank formalności związanych ze zmianą konta bez opłat, jest dodatkowym jej atutem. Samo konto – ocenione najwyżej w rankingu portalu Money.pl – gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w… Czytaj dalej »