NewConnect

Pierwsze 12 miesięcy życia …na giełdzie. Aedes S.A. rok po debiucie na NewConnect

18-go czerwca 2012 roku o godzinie 11:35 na małą giełdę wkroczyła krakowska spółka Aedes S.A.. Udany debiut nowego emitenta przyniósł wzrost kursu praw do akcji serii D o 33,80 proc. z 1,42 zł do 1,90 zł.  Właśnie mija rok od tego wydarzenia. Zarząd Spółki podsumowuje miniony okres.

Czytaj więcej »Pierwsze 12 miesięcy życia …na giełdzie. Aedes S.A. rok po debiucie na NewConnect

Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. ruszyła z ofertą prywatną o wartości 0,4 mln zł

Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. – firma specjalizująca się w pełnej obsłudze produkcyjnej wydarzeń artystycznych oraz eventowych – ruszyła z ofertę prywatną o wartości 0,4 mln zł. Debiut na rynku NewConnect planowany jest w II kw. 2013 r. Środki z emisji zostaną przeznaczone m.in. na uruchomienie innowacyjnego portalu, skierowanego do szeroko pojętej branży rozrywkowej i kulturalnej. Funkcję autoryzowanego doradcy pełni Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

Czytaj więcej »Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. ruszyła z ofertą prywatną o wartości 0,4 mln zł

ARETE Media Group SA planuje debiut na rynku NewConnect

Spółka ARETE Media Group SA w pierwszym tygodniu września rozpoczyna proces ofertowania nowej emisji akcji w ramach subskrypcji prywatnej spółki, a  w IV kwartale 2012 planuje debiut na runku NewConnect. Zgodnie z planami Zarządu, spółka zamierza pozyskać z oferty 500 tys. złotych i przeznaczyć je na zwiększenie skali działalności.

Czytaj więcej »ARETE Media Group SA planuje debiut na rynku NewConnect

OS3 Group w górę

Planująca debiut na NewConnect Grupa OS3 zdradza wyniki za cztery pierwsze miesiące 2012 roku. Dynamiczny rozwój spółek Grupy oraz pozyskane w pierwszym kwartale liczne projekty pozwoliły wypracować całej OS3 Group zdecydowanie atrakcyjne wyniki.

Czytaj więcej »OS3 Group w górę