Przejdź do treści

NewConnect

3 NewConnect

Pierwsze 12 miesięcy życia …na giełdzie. Aedes S.A. rok po debiucie na NewConnect

aedes18-go czerwca 2012 roku o godzinie 11:35 na małą giełdę wkroczyła krakowska spółka Aedes S.A.. Udany debiut nowego emitenta przyniósł wzrost kursu praw do akcji serii D o 33,80 proc. z 1,42 zł do 1,90 zł.  Właśnie mija rok od tego wydarzenia. Zarząd Spółki podsumowuje miniony okres.

Czytaj dalej »Pierwsze 12 miesięcy życia …na giełdzie. Aedes S.A. rok po debiucie na NewConnect

4 NewConnect

Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. ruszyła z ofertą prywatną o wartości 0,4 mln zł

adrenalinaGrupa Produkcyjna Adrenalina S.A. – firma specjalizująca się w pełnej obsłudze produkcyjnej wydarzeń artystycznych oraz eventowych – ruszyła z ofertę prywatną o wartości 0,4 mln zł. Debiut na rynku NewConnect planowany jest w II kw. 2013 r. Środki z emisji zostaną przeznaczone m.in. na uruchomienie innowacyjnego portalu, skierowanego do szeroko pojętej branży rozrywkowej i kulturalnej. Funkcję autoryzowanego doradcy pełni Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

Czytaj dalej »Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. ruszyła z ofertą prywatną o wartości 0,4 mln zł

ARETE Media Group SA planuje debiut na rynku NewConnect

Spółka ARETE Media Group SA w pierwszym tygodniu września rozpoczyna proces ofertowania nowej emisji akcji w ramach subskrypcji prywatnej spółki, a  w IV kwartale 2012 planuje debiut na runku NewConnect. Zgodnie z planami Zarządu, spółka zamierza pozyskać z oferty 500 tys. złotych i przeznaczyć je na zwiększenie skali działalności.

Czytaj dalej »ARETE Media Group SA planuje debiut na rynku NewConnect

OS3 Group w górę

Planująca debiut na NewConnect Grupa OS3 zdradza wyniki za cztery pierwsze miesiące 2012 roku. Dynamiczny rozwój spółek Grupy oraz pozyskane w pierwszym kwartale liczne projekty pozwoliły wypracować całej OS3 Group zdecydowanie atrakcyjne wyniki.

Czytaj dalej »OS3 Group w górę