New Connect

Agroma S.A.: kolejny rekordowy miesiąc – wzrost przychodów we wrześniu o ponad 600 procent

Agroma S.A., notowana na New Connect, największa polska firma handlowo-produkcyjna, działająca na rynku urządzeń do pielęgnacji ogrodów, podała w raporcie miesięcznym wyniki za wrzesień 2011. Przychody Spółki ze sprzedaży wyniosły ponad 5 mln 830 tys. złotych i były wyższe o 602 procent w porównaniu z wrześniem 2010 (wtedy przychody wyniosły ponad 830 tys zł.). Marża brutto wyniosła 1 mln 384 tys. złotych, co oznacza wzrost o ponad 370 proc. w porównaniu do września 2010 (290 tys. zł).

Czytaj więcej »Agroma S.A.: kolejny rekordowy miesiąc – wzrost przychodów we wrześniu o ponad 600 procent

Akcje Monday Development zadebiutowały na New Connect

Akcje Monday Development – firmy realizującej inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zadebiutowały na rynku New Connect. Cena na otwarciu wyniosła 19,50 i była o 1,56% wyższa od ceny emisyjnej w ofercie prywatnej. Środki pozyskane z oferty spółka przeznaczy na realizację rozpoczętych projektów deweloperskich, a także na rozwój portfolio inwestycyjnego.

Czytaj więcej »Akcje Monday Development zadebiutowały na New Connect

Akcje Monday Development zadebiutują na New Connect

Akcje Monday Development – firmy realizującej inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zadebiutują w poniedziałek, 28 czerwca 2010, na rynku New Connect. Monday Development wprowadzi do obrotu na rynku alternatywnym 639.500 akcji serii A1, 98.985 akcji serii B oraz 98.985 PDA serii B. Środki pozyskane z emisji spółka przeznaczy na realizację rozpoczętych projektów deweloperskich, a także na rozwój portfolio inwestycyjnego.

Czytaj więcej »Akcje Monday Development zadebiutują na New Connect

Hubert Janiszewski przewodniczącym Rady Nadzorczej

Rada Nadzorcza powołała dziś Jacka Olechowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu EM Lab SA (EM Lab) po przyjęciu rezygnacji Juliana Kozankiewicza. Jacek Olechowski jest jednym z kluczowych akcjonariuszy spółki i pełnił dotychczas funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej (RN) spółki. Nowym przewodniczącym został mianowany Hubert Janiszewski, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy szefa Rady.Czytaj więcej »Hubert Janiszewski przewodniczącym Rady Nadzorczej