NetSprint.pl

Eniro Denmark nowym partnerem NetSprint.pl w Danii

NetSprint.pl podpisał umowę z duńskim oddziałem Eniro na dalszy rozwój sieci reklamy kontekstowej w Danii. Jest to kontynuacja współpracy NetSprint z siecią Open Adexchange Denmark, która została niedawno przejęta przez Eniro. Duński oddział Eniro nabył wszystkie prawa i aktywa należące firmy Open Adexchange na rynku duńskim. Sieć OpenAdexchange dociera obecnie do 80% użytkowników internetu w Danii.

Czytaj więcej »Eniro Denmark nowym partnerem NetSprint.pl w Danii

Centra informacyjne na serwisach norweskiego wydawcy oparte o rozwiązanie wyszukiwawcze NetSprint

Jeden  z największych norweskich wydawców – Edda Media – wdrożył kolejne rozwiązanie NetSprint.pl, które pomaga użytkownikom w dotarciu do kompletu aktualnych i archiwalnych informacji na interesujący ich temat. Oparte o technologię Information Access Platform strony tematyczne (SEO Topic Pages) – bo o nich tu mowa – umożliwiają szybkie i efektywne tworzenie samodzielnie aktualizującego się centrum informacji na wybrane tematy.

Czytaj więcej »Centra informacyjne na serwisach norweskiego wydawcy oparte o rozwiązanie wyszukiwawcze NetSprint

ContentStream – nowy sposób na zwiększenie dochodów z witryny od NetSprint.pl

NetSprint.pl, dostawca rozwiązań z obszaru wyszukiwania i reklamy kontekstowej wprowadza na rynek unikalne w skali europejskiej rozwiązanie dla wydawców serwisów internetowych – ContentStream. To nowe narzędzie marketingu online stwarza alternatywne w stosunku do Googla i Facebooka możliwości pozyskiwania nowych użytkowników dla serwisów kontentowych.

Czytaj więcej »ContentStream – nowy sposób na zwiększenie dochodów z witryny od NetSprint.pl

NetSprint.pl dostarcza rozwiązanie adserwerowe dla NK

NK w oparciu o platformę adserwerową od NetSprint.pl wprowadza nowy produkt reklamowy, który pozwoli klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw wykorzystać potencjał społeczności internetowych. Bardzo prosty mechanizm zakupu reklamy oraz jasne kryteria targetowania, a także czytelny model rozliczeń – to tylko niektóre z opcji dostępnych na platformie reklamowej przygotowanej dla NK przez NetSprint.pl. W ramach umowy o współpracy NK i NetSprint.pl reklamodawcy Adkontekst będą również mogli emitować swoje kampanie na powierzchni reklamowej nk.pl.

Czytaj więcej »NetSprint.pl dostarcza rozwiązanie adserwerowe dla NK

Współpraca Onet.pl i NetSprint.pl: biuro reklamy Onet wprowadza formę reklamy targetowanej kontekstowo – OnetIntext

OnetIntext jest dostępny w kilkudziesięciu, wybranych serwisach portalu. Udostępnione formy reklamowe to reklama tekstowa, forma w postaci tekstu wzbogaconego o element graficzny oraz wyłącznie element graficzny.

Czytaj więcej »Współpraca Onet.pl i NetSprint.pl: biuro reklamy Onet wprowadza formę reklamy targetowanej kontekstowo – OnetIntext

NetSprint i Ukrainian Media Holding tworzą sieć reklamy kontekstowej

Firmy NetSprint i Ukrainian Media Holding podpisały umowę mającą na celu utworzenie sieci reklamy kontekstowej Adpower.com.ua na Ukrainie, w oparciu o technologię NetSprint. Jest to już piąte wdrożenie platformy nsContext poza Polską (po Litwie, Łotwie, Danii i Norwegii). Ponadto NetSprint będzie oferował możliwość wykupienia reklamy kontekstowej w systemie AdPower na Ukrainie zarówno polskim jak i międzynarodowym reklamodawcom.Czytaj więcej »NetSprint i Ukrainian Media Holding tworzą sieć reklamy kontekstowej