NetPress Digital

Tysiące nowych e-booków w serwisie cyfrowe-ksiazki.wp.pl

O 11 tysięcy e-booków wzbogaciła się baza książek elektronicznych, dostępna w serwisie cyfrowe-ksiazki.wp.pl. Wśród nowych pozycji znalazły się największe bestsellery i lektury, należące do kanonu literatury pięknej. Obecnie witryna posiada ponad 17000 audio- i e-booków. Dodatkowo, do końca lipca na cyfrowe-ksiazki.wp.pl trwa akcja „gorący miesiąc”, w ramach której zorganizowany został konkurs – do wygrania m.in. tablet Samsung Galaxy Tab.

Czytaj dalej »Tysiące nowych e-booków w serwisie cyfrowe-ksiazki.wp.pl

Nexto na Androidzie

Firma Nexto.pl, dystrybutor e-booków, audiobooków i prasy elektronicznej, zaprasza do testów pierwszej polskiej aplikacji umożliwiającej dostęp do tysięcy cyfrowych publikacji z zasobów Nexto.pl na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Oficjalnie aplikacja będzie dostępna od 31 stycznia 2011 roku. Wersja testowa aplikacji zostanie udostępniona wszystkim, którzy podadzą swój adres email na stronie www.mobilenexto.pl.

Czytaj dalej »Nexto na Androidzie

Znamy wyniki konkursu

13 maja, podczas I Warszawskich Targów Książki, ogłoszono wyniki konkursu na Książkę Audio Roku 2009. Zwyciężyły m.in. „Komórka” Stephena Kinga w interpretacji Zbigniewa Zapasiewicza, „Stuhrowie. Historie rodzinne” Jerzego Stuhra czytane przez… Jerzego, Macieja i Mariannę Stuhrów oraz „Wroniec” Jacka Dukaja”, któremu głosu użyczył Jan Peszek.Czytaj dalej »Znamy wyniki konkursu