Nestlé

Marka KIT KAT ujednolica komunikację w social media

KIT KAT to największa i najbardziej znana marka firmy Nestlé w kategorii słodyczy, obecna na ponad 70 rynkach na świecie i posiadająca bardzo liczną grupę młodych, aktywnych konsumentów. Wychodząc naprzeciw użytkownikom mediów społecznościowych, na platformie Facebook powstało kilkadziesiąt lokalnych fanpage’y, zrzeszających łącznie wielomilionową grupę zaangażowanych fanów przerwy z KIT KAT.

Czytaj więcej »Marka KIT KAT ujednolica komunikację w social media

Wygraj jedną z 2012 nagród

Powodów do czekania na 1 maja jest naprawdę wiele. Wyjątkowo długi weekend majowy, tradycyjny początek sezonu grillowego, a do tego startuje super promocja „Piłka jest okrągła, a nagród jest 2012”, zorganizowana na zlecenie Nestlé. Do wygrania aż 2012 atrakcyjnych nagród, a losowania odbywają się co tydzień!

Czytaj więcej »Wygraj jedną z 2012 nagród

Mamy testują nową owsiankę NESVITA Naturalnie na śniadanie

Polki testują i polecają najnowszą na rynku owsiankę Nestlé – NESVITA Naturalnie na śniadanie. Wraz z wejściem produktu na rynek, rozpoczęto kampanię rekomendacji konsumenckich. Jej podstawowy element to product seeding, polegający na dostarczaniu uczestnikom kampanii pełnowartościowego produktu do przetestowania. Trafia on również do rodzin i znajomych Ambasadorek, a opinie o nowości przekazywane są bezpośrednio do producenta. Za przeprowadzenie kampanii odpowiedzialna jest Agencja Streetcom Polska.

Czytaj więcej »Mamy testują nową owsiankę NESVITA Naturalnie na śniadanie

Owsianka na dobry początek dnia

Wchodząc rano do kuchni z myślą o śniadaniu, warto się dobrze zastanowić, co wybrać, ponieważ nasz dzień zależy od tego pierwszego posiłku. Pyszne śniadanie to gwarancja dobrego humoru, a jeśli dodatkowo będzie pełnowartościowe i pożywne będziemy mieli chęć do działania. Takie śniadanie zapewnią nam nowe płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie, które są pyszne, pełne naturalnych składników i przede wszystkim – dla całej rodziny!

Czytaj więcej »Owsianka na dobry początek dnia