Archiwa tagu: Nestlé

Marka KIT KAT ujednolica komunikację w social media

KIT KAT to największa i najbardziej znana marka firmy Nestlé w kategorii słodyczy, obecna na ponad 70 rynkach na świecie i posiadająca bardzo liczną grupę młodych, aktywnych konsumentów. Wychodząc naprzeciw użytkownikom mediów społecznościowych, na platformie Facebook powstało kilkadziesiąt lokalnych fanpage’y, zrzeszających łącznie wielomilionową grupę zaangażowanych fanów przerwy z KIT KAT.

Sezon truskawkowy przez cały rok

Marka WINIARY ogłasza rozpoczęcie sezonu truskawkowego! W sklepach pojawił się nowy, wyśmienity Budyń o smaku truskawkowym z cukrem WINIARY, dzięki któremu sezon na truskawki będzie trwał przez cały rok!

Wygraj jedną z 2012 nagród

Powodów do czekania na 1 maja jest naprawdę wiele. Wyjątkowo długi weekend majowy, tradycyjny początek sezonu grillowego, a do tego startuje super promocja „Piłka jest okrągła, a nagród jest 2012”, zorganizowana na zlecenie Nestlé. Do wygrania aż 2012 atrakcyjnych nagród, a losowania odbywają się co tydzień!

Wygraj gotówkę w loterii „Szybko i słodko”

Mówi się, że cierpliwość popłaca. Tym razem mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich niecierpliwych. 6 lutego rusza loteria Nestlé „Szybko i Słodko”, w której informację o nagrodzie otrzymujesz natychmiast, bez zbędnego czekania! Codziennie do wygrania nawet 1000 zł!

Owsianka na dobry początek dnia

Wchodząc rano do kuchni z myślą o śniadaniu, warto się dobrze zastanowić, co wybrać, ponieważ nasz dzień zależy od tego pierwszego posiłku. Pyszne śniadanie to gwarancja dobrego humoru, a jeśli dodatkowo będzie pełnowartościowe i pożywne będziemy mieli chęć do działania.