Nespresso

Fabryka Pomysłów wspiera Nespresso przy promocji ekspresów do kawy

Fabryka Pomysłów rozpoczęła realizację projektu wspierającego sprzedaż ekspresów do kawy Nespresso. Działania odbywają się w sklepach Villeroy & Boch, Media Markt, Saturn oraz Duka w całej Polsce i polegają na bezpośrednich prezentacjach produktu wśród klientów sklepów tych sieci. Promocja ma na celu zwiększenie sprzedaży produktów Nespresso, czyli ekspresów i kawy w kapsułkach oferowanych na rynku przez tego producenta. Zadaniem personelu promocyjnego jest także prowadzenie degustacji kawy. Fabryka Pomysłów jest odpowiedzialna za obsługę promocji.

Czytaj więcej »Fabryka Pomysłów wspiera Nespresso przy promocji ekspresów do kawy

End Year Promotion 2010 – ruszyła kampania marketingowa marki Nespresso

Nespresso, światowy pionier i lider w sektorze najwyższej jakości kawy porcjowanej, wprowadza promocję obejmującą działania merchandisingowe, degustacje kawy i vouchery konsumenckie. Działania prowadzone są we wszystkich punktach w Polsce prowadzących sprzedaż maszyn Nespresso, w tym w sieciach Media Markt, Saturn, w sklepach Duka, Villeroy & Boch, Home & Cook oraz w butiku Nespresso przy ul. Nowy Świat 47 w Warszawie.

Czytaj więcej »End Year Promotion 2010 – ruszyła kampania marketingowa marki Nespresso

Stałe miejsca ekspozycyjne – Nespresso wyznacza nowe standardy obsługi klienta na polskim rynku

W miniony piątek, na terenie marketów ze sprzętem elektronicznym Saturn w Centrum Handlowym Janki oraz Targówek w Warszawie, otwarte zostały dwa stałe miejsca ekspozycyjne marki Nespresso, światowego lidera segmentu kawy porcjowanej najwyższej jakości. W tych specjalnie zaaranżowanych miejscach, na klientów czekają przeszkoleni konsultanci, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące oferty firmy oraz sposobów przyrządzania kawy.

Czytaj więcej »Stałe miejsca ekspozycyjne – Nespresso wyznacza nowe standardy obsługi klienta na polskim rynku

Event Nespresso

W czwartek 26 lutego 2009 r. Nespresso, światowy lider na rynku kawy porcjowanej, zaprasza na ekskluzywną imprezę prezentującą CitiZ – nową linię ekspresów do kawy. Najnowsza propozycja Nespresso czerpie inspiracje z ulic wielkich miast i jest dedykowana ich mieszkańcom, koneserom kawy i miłośnikom odważnego wzornictwa.Czytaj więcej »Event Nespresso