Archiwa tagu: NEO24.PL

NEO24.PL, największy w Polsce sklep internetowy, wkracza na nowe segmenty rynku e-commerce

NEO24.PL po raz kolejny wyprzedza rynek i po zakończonym sukcesem pilotażu, wdraża nowy model biznesowy. Sklep, który od lat jest numerem 1 w sprzedaży sprzętu RTV AGD, stawia na ekspansję w nowych obszarach rynku e-commerce – oferuje Klientom jeszcze szerszy wybór IT i zabawek oraz nowe kategorie: produkty dla zwierząt, „dom i ogród”, opony oraz perfumy.

Milion zrealizowanych zamówień w NEO24.PL

NEO24.PL, największy w Polsce sklep internetowy RTV AGD, przekroczył spektakularną liczbę miliona zrealizowanych zamówień. Sklep, który istnieje na rynku od 2006 r. i jest jednym z pionierów e-commerce w Polsce, utrzymuje dynamiczne tempo rozwoju – w ostatnim roku ruch w sklepie www.neo24.pl zwiększył się o 30%, a roczne dochody wzrosły dwucyfrowo.

NEO24.pl wprowadziło świąteczną Gwarancję Renifera, dzięki której prezenty zamówione nawet na dzień przed Wigilią dotrą na czas

Polacy przekonali się już o tym, że zakupy przez internet to wygodna, bezpieczna i tańsza alternatywa wobec zwykłych sklepów. Wśród najchętniej kupowanych przez internet prezentów ważne miejsce zajmuje sprzęt elektroniczny. Bo to właśnie na większych zakupach RTV/ AGD można w internecie zaoszczędzić szczególnie dużo – nawet do kilkuset czy kilku tysięcy złotych.