Przejdź do treści

NEO24.PL

NEO24.PL, największy w Polsce sklep internetowy, wkracza na nowe segmenty rynku e-commerce

NEO24.PL po raz kolejny wyprzedza rynek i po zakończonym sukcesem pilotażu, wdraża nowy model biznesowy. Sklep, który od lat jest numerem 1 w sprzedaży sprzętu RTV AGD, stawia na ekspansję w nowych obszarach rynku e-commerce – oferuje Klientom jeszcze szerszy wybór IT i zabawek oraz nowe kategorie: produkty dla zwierząt, „dom i ogród”, opony oraz perfumy.

Czytaj dalej »NEO24.PL, największy w Polsce sklep internetowy, wkracza na nowe segmenty rynku e-commerce

Nie masz jeszcze prezentu na święta? Kup go w NEO24.pl

Do Wigilii zostały 3 dni, a Ty nie masz jeszcze prezentów dla swoich najbliższych? Nie musisz być skazany na stanie w długich kolejkach sklepowych. Wystarczy, że zamówisz prezent w internecie! Bądź sprytnym Świętym Mikołajem – wybierz sklep online, który da Ci gwarancję, że towar zamówiony nawet w ostatniej chwili, na pewno dotrze do adresata przed Gwiazdką.

Czytaj dalej »Nie masz jeszcze prezentu na święta? Kup go w NEO24.pl

NEO24.pl wprowadziło świąteczną Gwarancję Renifera, dzięki której prezenty zamówione nawet na dzień przed Wigilią dotrą na czas

Polacy przekonali się już o tym, że zakupy przez internet to wygodna, bezpieczna i tańsza alternatywa wobec zwykłych sklepów. Wśród najchętniej kupowanych przez internet prezentów ważne miejsce zajmuje sprzęt elektroniczny. Bo to właśnie na większych zakupach RTV/ AGD można w internecie zaoszczędzić szczególnie dużo – nawet do kilkuset czy kilku tysięcy złotych.

Czytaj dalej »NEO24.pl wprowadziło świąteczną Gwarancję Renifera, dzięki której prezenty zamówione nawet na dzień przed Wigilią dotrą na czas

Duże zakupy przez internet? Startuje pierwszy kredyt 0% w sklepie internetowym

Wartość handlu internetowego stale rośnie, tylko w ubiegłym roku ten segment rynku wzrósł o 15%, a Polacy w internecie wydali prawie 16 mld zł. Zakupy on-line nie różnią się już od tych w tradycyjnych marketach. Konsumenci są świadomi swoich praw: gwarancji, możliwości reklamacji i dodatkowych korzyści – np. wygody zakupów czy promocji cenowych. Kolejną ważną zmianę w tym segmencie rynku inicjuje sklep internetowy NEO24.PL, lider sprzedaży RTV/AGD. Do swojej oferty wprowadza pierwszy w sklepie on-line kredyt 0%.

Czytaj dalej »Duże zakupy przez internet? Startuje pierwszy kredyt 0% w sklepie internetowym

Zamów prezent on-line i nie płać za przesyłkę. Startuje Weekend Darmowych Odbiorów

W trakcie przedświątecznych przygotowań tysiące konsumentów poszukuje prezentów dla swoich bliskich. Marzeniem każdego z nich jest to, aby pod choinką znalazło się coś wyjątkowego, a jednocześnie praktycznego. Jednak im bliżej Świąt, tym bardziej puste stają się nie tylko półki sklepowe, ale i domowy budżet.

Czytaj dalej »Zamów prezent on-line i nie płać za przesyłkę. Startuje Weekend Darmowych Odbiorów