Nehalem

Oficjalna polska premiera nowej rodziny procesorów 2010 Intel Core

Najbardziej zaawansowana i inteligentna technologia dla notebooków i desktopów zaprezentowana na pokazie firmy Intel w Warszawie. Mark Brailey, Dyrektor Strategiczny Intela na region EMEA, zaprezentował wczoraj w Warszawie nową rodzinę procesorów 2010 Intel Core. · Procesory przeznaczone na rynek masowy oferują teraz technologię Intel Turbo Boost1, automatycznie adaptując się do potrzeb wydajnościowych użytkownika. Czytaj więcej »Oficjalna polska premiera nowej rodziny procesorów 2010 Intel Core

Szybkie i wydajne komputery pod strzechy? Tak, dzięki nowym procesorom Intel Core i7 i Intel Core i5

48,3% polskich gospodarstw domowych było w 2008 roku wyposażonych w komputery, jak wynika z badań Głównego Urzędu Statystycznego. Coraz więcej użytkowników widzi potrzebę korzystania z komputera w domu, zwiększa się także liczba osób, które szukają komputerów szybkich i wydajnych – najlepiej w rozsądnej cenie. Wydajność i możliwości komputera zależą przede wszystkim od jego mózgu, czyli procesora.

Czytaj więcej »Szybkie i wydajne komputery pod strzechy? Tak, dzięki nowym procesorom Intel Core i7 i Intel Core i5

Światowa premiera komputerów Vobis z najlepszym procesorem na ziemi – Intel Core i7

Od 17 listopada br. tylko w ofercie Vobis dostępny jest jedyny komputer w Polsce, wyposażony w najnowocześniejszy procesor – INTEL Core i7. Najbardziej zaawansowaną technologicznie platformę stacjonarną na rynku, dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika  można nabyć w sieci sklepów Vobis oraz sklepie internetowym www.vobis.pl w dwóch konfiguracjach: F1 oraz GAMER.
Czytaj więcej »Światowa premiera komputerów Vobis z najlepszym procesorem na ziemi – Intel Core i7