Archiwa tagu: Need for Speed Undercover

Wielkie wirtualne widowisko już w październiku

W dniach 2-4 października w Łodzi w ramach 20. Międzynarodowego Festiwalu komiksu i Gier odbędzie się jedno z największych wydarzeń branży gier komputerowych i konsolowych w naszym kraju.

Łódź ostatnim przystankiem Trick Truck Plus

W dniach 20 i 21 sierpnia odbędzie się ostatni przystanek wakacyjnej trasy Trick Truck Plus. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem komputerowym, konsolowym i muzycznym zatrzyma się przed Halą Arena (ŁKS) znajdującą się na ulicy Bendurskiego.

Mobilne „miasto rozrywki” w Gdyni

W dniach 14 i 15 sierpnia wakacyjne miasteczko Trick Truck Plus zawita do Gdyni. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem konsolowym, komputerowym i muzycznym zatrzyma się przy Hali Sportowo – Widowiskowej „Gdynia” znajdującej się na ul. Górskiego 8.

Cyberarena36i6 na toruńskich Błoniach

W piątek tj. 7 sierpnia w Toruniu rozpocznie się dwudniowy przystanek zorganizowany w ramach wakacyjnej akcji Trick Truck Plus. Charakterystyczna ciężarówka wypełniona sprzętem komputerowym, muzycznym i konsolowym pojawi się na Błoniach nad Wisłą, gdzie dostarczać będzie odwiedzającym mnóstwo niezapomnianych emocji oraz świetnej zabawy.

Trick Truck Plus zawita do Poznania

W dniach 4 i 5 sierpnia charakterystyczna ciężarówka Trick Truck Plus wypełniona sprzętem komputerowym, konsolowym i muzycznym odwiedzi Poznań. Przez 2 dni miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli rywalizować w najpopularniejsze gry multiplayer o cenne nagrody rzeczowe. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów rekreacji oraz muzycznych brzmień. Na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo konkursów oraz świetnej… Czytaj dalej »

Niechorze pierwszą areną wirtualnych zmagań

Dzisiejszego dnia do Niechorza zawita Trick Truck Plus Cyberarena36i6 czyli wyposażona w sprzęt komputerowy oraz konsole ciężarówka, która przez dwa miesiące wakacji zapewniać będzie miłośnikom elektronicznej rozrywki z całej Polski niezapomniane wrażenia i emocje płynące z wirtualnego współzawodnictwa.

Trick Truck Plus Cyberarena 36i6 rusza w trasę

Już w ten piątek tj. 10 lipca odbędzie się pierwszy przystanek wakacyjnego przedsięwzięcia realizowanego przez zespół Cybersport.pl we współpracy z marką 36i6 – Trick Truck Plus Cyberarena 36i6. Jest to część zakrojonego na szeroką skalę projektu, w którego skład wejdzie seria eventów dla miłośników wirtualnej rywalizacji zorganizowanych w kilkunastu największych miastach Polski.