National Geographic

Kup Samsung NX i za darmo naucz się fotografować z National Geographic

Akcja promocyjna zorganizowana przez firmę Samsung Electronics Polska w ramach współpracy z magazynem National Geographic Polska, została przedłużona do końca grudnia 2014 roku. Nabywcy aparatów z serii Samsung NX będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Wojciecha Franusa, dyrektora artystycznego miesięcznika.

Czytaj dalej »Kup Samsung NX i za darmo naucz się fotografować z National Geographic

1 National Geographic

Kwietniowy National Geographic Polska z pięcioma okładkami

Kwietniowe wydanie National Geographic Polska ukazało się z pięcioma różnymi okładkami. Czytelnicy mogą wybrać je, dokonując zakupu. Gościem specjalnym tego numeru jest Krzysztof Wielicki, który pojawił się w rubryce „Pod flagą NG”, poświęconej jubileuszowi 125-lecia Towarzystwa National Geographic. Numer ukazał się 2 kwietnia br. Towarzyszą mu działania promocyjne.

Czytaj dalej »Kwietniowy National Geographic Polska z pięcioma okładkami

Prześlij zdjęcia na Wielki Konkurs Fotograficzny i wygraj aparaty Nikon

Nikon Polska objął mecenatem ósmą edycję najpopularniejszego konkursu National Geographic skierowanego do miłośników fotografii. Pasjonaci utrwalania wyjątkowych chwil na zdjęciach przez całe wakacje mogą nadsyłać swoje prace na Wielki Konkurs Fotograficzny. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone między innymi sprzętem marki Nikon: lustrzanką D800, aparatami Nikon 1 i kompaktami COOLPIX P7100.

Czytaj dalej »Prześlij zdjęcia na Wielki Konkurs Fotograficzny i wygraj aparaty Nikon