Archiwa tagu: Nasza Klasa

Mobile Experts ukończyło aplikację mobilną na platformie Android dla portalu Nasza Klasa

Aplikacja NK na system Android adresuje ostatni duży segment polskiego rynku mobilnego, na którym nie byliśmy jeszcze obecni. Już około 10 proc. użytkowników, korzystających z mobilnych wersji portalu, stanowią właściciele telefonów opartych na tym systemie operacyjnym.

Sony Ericsson podejmuje w Polsce współpracę ze stacją telewizyjną AXN i z portalem NK

Firma Sony Ericsson ogłosiła dziś, że rozpoczęła innowacyjną współpracę ze stacją telewizyjną AXN – prezentującą programy rozrywkowe, sensacyjne i przygodowe – a także z najpopularniejszym serwisem społecznościowym w Polsce – portalem NK (znanym wcześniej jako Nasza Klasa).

ESET ostrzega: Próba oszustwa na Naszej-Klasie

Laboratorium antywirusowe firmy ESET poinformowało, że użytkownicy portalu społecznościowego Nasza-Klasa znaleźli się na celowniku cyberprzestępców. Oszuści za pośrednictwem fikcyjnych kont rozsyłają wiadomości zachęcające do odwiedzenia witryny, w której można obejrzeć zdjęcia i filmy jednej z użytkowniczek serwisu.

Portale społecznościowe jako sposób na biznes

Internet stał się obecnie najpopularniejszym kanałem komunikacji. Technologia Web 2.0 otwiera przed użytkownikami sieci nowe możliwości, które bardzo szybko stają się elementem życia codziennego. Komunikatory internetowe, telefonia online oraz stale zdobywające popularność portale społecznościowe są dziś podstawową platformą do kontaktowania się z innymi ludźmi.

Wielkanocna kampania Majonezu Kieleckiego

WSP „Społem”, producent Majonezu Kieleckiego, wraz z nowym rokiem rozpoczęła szereg intensywnych działań promocyjnych. Po 50-tych urodzinach w kolejne półwiecze Kielecki wchodzi z rozmachem – razem z loterią „Wygraj podwójnie! Dla siebie i niepełnosprawnych dzieci!”. Akcja ruszyła 1 lutego tego roku, a do wygrania jest łącznie ponad 100 tysięcy złotych.