Narodowa Agencja Poszanowania Energii

Pierwsza w Polsce sportowa hala pasywna oddana do użytku

W miejscowości Słomniki pod Krakowem oddano do użytku nowoczesną halę sportową w energooszczędnym standardzie budynku pasywnego. Zużywająca na cele grzewcze tylko 15 kWh/m2 w ciągu roku hala to ekologiczna wizytówka miasta i regionu oraz ogólnopolskiej kampanii społecznej „Innowacyjna Polska 2010-2020, Wysokoenergooszczędne budynki pasywne w polskich gminach i miastach”

Czytaj więcej »Pierwsza w Polsce sportowa hala pasywna oddana do użytku

Zapytaj swojego kandydata co o tym sądzi

Rozpoczęła się ogólnopolska kampania społeczna „Innowacyjna Polska 2010-2020. Wysokoenergooszczędne budynki pasywne w polskich gminach i miastach”. Kampania ma na celu popularyzacje energooszczędnych rozwiązań architektonicznych w budynkach użyteczności publicznej oraz zachęcenie decydentów do ich realizacji. Akcja obejmuje wszystkie 379 powiatów i 2749 gmin.

Czytaj więcej »Zapytaj swojego kandydata co o tym sądzi

Times Square Public Relations partnerem seminariów dla energooszczędnych

19 października 2010 rozpoczyna się cykl seminariów „Budownictwo energooszczędne: prawo, praktyka a rzeczywistość”. Tematem pierwszego seminarium, które  odbędzie się w Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej w Krakowie, będzie „Energooszczędność budynków w nowych wymaganiach Unii Europejskiej. Doświadczenia polskich projektantów i deweloperów”.

Czytaj więcej »Times Square Public Relations partnerem seminariów dla energooszczędnych