NAC

Adaptacyjne zwalczanie zagrożeń – widoczność, koordynacja i kontrola przy niskim koszcie całkowitym

Jeszcze nie tak dawno temu robak czy wirus w sieci firmowej oznaczał zarwaną noc administratora systemów przeszukującego logi grodzi ogniowej czy systemu wykrywania włamań w poszukiwaniu problemu i sposobu opanowania zagrożenia. Było to pracochłonne i niezbyt sprawne rozwiązanie w wypadku prostszych zagrożeń spotykanych w przeszłości.

Czytaj więcej »Adaptacyjne zwalczanie zagrożeń – widoczność, koordynacja i kontrola przy niskim koszcie całkowitym

Certyfikacja OESISOK dla produktów Panda Security

Rozwiązania Panda Security for Desktops oraz Panda Managed Office Protection uzyskały certyfikację OESISOK. Potwierdza ona prawidłowe współdziałanie programów z wiodącymi na rynku urządzeniami sieciowymi. Ponadto jest dowodem na to, że Panda Security oferuje firmom maksymalną ochronę bez dodatkowych utrudnień wynikających z niezgodności czy ograniczonej integracji.
Czytaj więcej »Certyfikacja OESISOK dla produktów Panda Security

Juniper Networks Adaptive Threat Management Solutions

Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci zapowiedziała Juniper Networks Adaptive Threat Management Solutions, pierwsze w branży rozwiązanie otwarte zapewniające w czasie rzeczywistym obronę przed zagrożeniami, analizujące co się dzieje w całej sieci i nadzorujące ją dogłębnie, przez co ogranicza niebezpieczeństwa i zwiększa wydajność pracy użytkowników, jednocześnie znacząco obniżając całkowity koszt posiadania systemów (TCO).Czytaj więcej »Juniper Networks Adaptive Threat Management Solutions