Archiwa tagu: M.W. Trade

M.W. Trade „Przejrzystą Firmą 2008”

Firma M.W. Trade – jedna z wiodących firm wspierających finansowanie samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej na polskim rynku – została uhonorowana certyfikatem „Przejrzysta Firma 2008” przyznawanym spółkom, które w swoim działaniu kierują się zasadą wiarygodności i uczciwości finansowej. Organizatorem konkursu jest firma Dun and Bradstreet Poland we współpracy z Getin Bankiem.

M.W. Trade: pierwsza spółka z NewConnect na Głównym Rynku GPW

M.W. Trade – jedna z wiodących firm wspierających finansowanie samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej na polskim rynku – zadebiutowała dziś na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Cena akcji M.W. Trade na otwarciu w dniu debiutu wyniosła 2,80 zł i była o 6,5% wyższa od ceny zamknięcia na rynku NewConnect w dniu wczorajszym (2,63… Czytaj dalej »

M.W. Trade publikuje Prospekt Emisyjny

M.W. Trade – jedna z wiodących firm wspierających finansowanie samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej na polskim rynku – opublikowała dziś prospekt emisyjny. Tym samym, spółka M.W. Trade – jako pierwsza spółka w historii – będzie ubiegać się o przeniesienie swoich akcji z rynku NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

M.W. Trade po raz trzeci Przedsiębiorstwem Fair Play

M.W. Trade – jedna z wiodących firm wspierających finansowanie samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej na polskim rynku – już po raz kolejny została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem programu jest wyróżnienie firm działających zgodnie z prawem i zasadami etyki. M.W. Trade została już dwukrotnie wyróżniona statuetką „Przedsiębiorstwa Fair Play” zarówno w 2007, jak i… Czytaj dalej »