Multum PR

Multum PR rozpoczęła współpracę z wałbrzyską spółką Dompol – producentem elementów meblowych

Firmy podpisały umowę na realizację trzech projektów – na opracowanie całościowego Systemu Identyfikacji Wizualnej, stworzenie nowego layoutu i opracowanie zawartości strony internetowej oraz wykonanie korporacyjnej i produktowej sesji fotograficznej. Wszystkie projekty będą przeprowadzone w ramach przygotowania do majowych targów interzum 2011 w Kolonii.

Czytaj więcej »Multum PR rozpoczęła współpracę z wałbrzyską spółką Dompol – producentem elementów meblowych

Multum PR redaguje biuletyn Vision

Agencja Multum PR podpisała umowę z Ardagh Glass Gostyń S.A., należącą do Grupy Ardagh Glass, jednego z największych producentów opakowań szklanych w Europie. Współpraca ma obejmować redakcję, przygotowanie do druku oraz wydawanie biuletynu Vision, skierowanego do pracowników polskich zakładów Grupy Ardagh, zlokalizowanych w Gostyniu, Ujściu i Wyszkowie.

Czytaj więcej »Multum PR redaguje biuletyn Vision

Multum PR dla BCC

Multum PR rozpoczęło współpracę z Lożą Dolnośląską Business Centre Club. Agencja odpowiedzialna będzie za działania public relations i marketingowe związane m.in. z kreowaniem wizerunku Loży oraz obsługą zebrań jej członków. Zaangażuje się także w organizację cyklicznych spotkań Złotego Salonu, który skupia przedstawicieli świata biznesu, nauki i organizacji pozarządowych.Czytaj więcej »Multum PR dla BCC