Archiwa tagu: Multimedia Polska

Przeniesienie numeru

Można już przejść do telefonii internetowej Tartel wraz ze swoim stacjonarnym numerem.  Tartel informuje zarówno swoich, jak i potencjalnych klientów, że jest już możliwe przeniesienie stacjonarnego numeru telefonicznego. Numery można przenosić do Tartel z następujących operatorów: TP, Netia, MNI, Exatel, Multimedia Polska, Mediatel. Dodatkowo można przenieś numer, który został przeniesiony z jednego z wymienionych operatorów… Czytaj dalej »

Operacja Aurora zablokowana

Rozwiązania F-Secure dzięki wbudowanej funkcji Exploit Shield chronią przed atakami wykorzystującymi lukę w przeglądarce Internet Explorer znanymi obecnie jako exploit „Aurora”.  Ochrona działała również przed podaniem do publicznej informacji wiadomości o zagrożeniu, gdyż jest ona elementem zabezpieczeń dostarczanych przez fińskiego producenta.

Kanał Domo w ofercie Multimedia Polska

Domo, pierwszy polski kanał poświęcony urządzaniu wnętrz, architekturze i ogrodom, rok po inauguracji swojej działalności, dołączył do oferty kolejnej sieci kablowej – Multimedia Polska. Domo jest dostępne dla abonentów cyfrowej telewizji kablowej w pakiecie Cyfrowy Komfort.