Multikino

Kupuj bilety do Multikina i Silver Screen za pomocą komórki – tylko z MasterCard® Mobile

Kupowałeś kiedyś bilet do kina za pomocą telefonu komórkowego? Jeśli nie – to najwyższy czas spróbować. Dostępna jest już pierwsza w Polsce mobilna aplikacja Multikina umożliwiająca zakup biletów z wyborem miejsc w sali kinowej, za pomocą komórki – w czasie rzeczywistym. Czytaj dalej »Kupuj bilety do Multikina i Silver Screen za pomocą komórki – tylko z MasterCard® Mobile

Nowe Lay’s Prosto z Pieca w Multikinie

Od 5 września br. dostępny jest kolejny, nowy smak chipsów Lay’s Prosto Z Pieca. Wychodząc naprzeciw preferencjom Polaków, Lay’s zaproponował jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych smaków – zapiekanej cebulki z serem. W ramach promocji nowego smaku, 4 października br., w sieci kin Multikino w pięciu największych miastach Polski będą się odbywać degustacje.

Czytaj dalej »Nowe Lay’s Prosto z Pieca w Multikinie

Cross promocja marki Plusssz i Multikina

Plusssz Magnez Multiwitamina zaprasza do Multikina! – pod takim hasłem rozpoczyna się wspólna promocja marki Plusssz i Multikina. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić Plusssz Magnez, a następnie paragon wymienić na jeden z 20 000 promocyjnych biletów do kina. Akcja potrwa do końca czerwca i odbędzie się w sieci Multikin na terenie całego kraju. Promocja zostanie wsparta kampanią BTL oraz działaniami PR.

Czytaj dalej »Cross promocja marki Plusssz i Multikina