MT Polska

Odliczanie do Internet Poland 2011 ostatnie wolne miejsca dla wystawców

Do startu Internet Poland 2011, największego w kraju wydarzenia w branży interaktywnej, pozostało jeszcze półtora miesiąca. Przeznaczone na targi pięć tysięcy metrów kwadratowych hali MT Polska może pomieścić ponad setkę wystawców. Firmy zainteresowane własnym stoiskiem powinny się pospieszyć – już tylko 30% miejsc pozostało wolnych.

Czytaj więcej »Odliczanie do Internet Poland 2011 ostatnie wolne miejsca dla wystawców

MT Polska planuje wzrost o co najmniej 50% w 2011 r.

MT Polska, spółka zarządzająca nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie, odnotowała ponad 80% wzrost liczby imprez zorganizowanych w 2010 r. w porównaniu z rokiem 2009. W minionym roku centrum MT Polska odwiedziło ponad 180 tys. osób, które gościły na targach, konferencjach, kongresach, pokazach i eventach. W sumie w centrum MT Polska w 2010 roku obyło się ponad 220 różnego rodzaju wydarzeń, w tym ponad dwadzieścia dużych imprez wystawienniczych. W 2011 roku spółka planuje wzrost o co najmniej 50% w zakresie liczby organizowanych wydarzeń. 

Czytaj więcej »MT Polska planuje wzrost o co najmniej 50% w 2011 r.

Ponad 2 tys. zwiedzających na targach EVENT 2010

Ponad 2,1 tys. zwiedzających wzięło udział w II Targach Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event, które odbyły się w dniach 7-8 października 2010 r. w centrum MT Polska w Warszawie. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele branży eventowej z agencji, korporacji i samorządów zajmujących się organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń.

Czytaj więcej »Ponad 2 tys. zwiedzających na targach EVENT 2010

Biznes hotelowy spotka się na WorldHotel 2010

Najnowszą ofertę dla hoteli z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, tekstyliów i galanterii hotelowej, housekeepingu oraz rozwiązań informatycznych polskie i zagraniczne firmy zaprezentują podczas III Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, które rozpoczną się w najbliższą środę, 29 września br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

Czytaj więcej »Biznes hotelowy spotka się na WorldHotel 2010

TT Warsaw 2010 z rekordową liczbą wystawców

Ponad 660 wystawców z całego świata zaprezentuje się na XVIII Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw. Przez trzy dni targów zwiedzający będą mogli poznać kompleksowe i różnorodne oferty turystyczne z ponad 60 krajów. Obok licznych standardowych wyjazdów znajdą się interesujące propozycje turystyki kulinarnej, kulturalnej, militarnej, przyrodniczej, poprzemysłowej oraz aktywnego wypoczynku.

Czytaj więcej »TT Warsaw 2010 z rekordową liczbą wystawców

MTP organizuje Gift-Expo w centrum MT Polska

Międzynarodowe Targi Poznańskie nawiązały współpracę z MT Polska, na bazie której Targi Upominków Reklamowych Gift-Expo odbędą się w tym roku w Warszawie w centrum zarządzanym przez MT Polska. W rezultacie targi Gift-Expo zostaną zorganizowane w jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-kongresowo-eventowych w Polsce. Będą prezentować aktualne oferty gadżetów reklamowych oraz niekonwencjonalne sposoby ich wykorzystania w kontaktach biznesowych. Nowością na tegorocznym Gift-Expo będzie specjalna konferencja poświęcona wykorzystaniu gadżetów w promocji klubów i organizacji sportowych. Targi Gift-Expo odbędą się w dniach 7-9 września br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C. Organizatorem wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Czytaj więcej »MTP organizuje Gift-Expo w centrum MT Polska

Branżowe szkolenia na WorldHotel 2010

Zagadnienia z różnych obszarów dotyczących prowadzenia biznesu noclegowego począwszy od inwestowania w budowę obiektów noclegowych, finansowania ich rozbudowy, przez zarządzanie biznesem hotelarskim, aż po promocję obiektów noclegowych, będą przedmiotem seminariów i szkoleń towarzyszących targom WorldHotel 2010. W czasie trzech dni targów eksperci z branży hotelarskiej będą dzielić się swoją wiedzą także na stoiskach, gdzie będzie można skorzystać z indywidualnych bezpłatnych porad i konsultacji. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2010 odbędą się w dniach 29 września – 1 października br. w warszawskim centrum MT Polska.

Czytaj więcej »Branżowe szkolenia na WorldHotel 2010