Archiwa tagu: MSWiA

Okrągły Stół Satelitarny

Wynikiem obrad Okrągłego Stołu Satelitarnego w kwestii implementacji technologii satelitarnej w Polsce jest powstanie „Grupy Roboczej Okrągłego Stołu Satelitarnego”, której zadaniem będzie stworzenie jednolitego przekazu i komunikacji z organizacjami rządowymi i samorządowymi.

Okrągły Stół Satelitarny

Wynikiem obrad Okrągłego Stołu Satelitarnego w kwestii implementacji technologii satelitarnej w Polsce jest powstanie „Grupy Roboczej Okrągłego Stołu Satelitarnego”, której zadaniem będzie stworzenie jednolitego przekazu i komunikacji z organizacjami rządowymi i samorządowymi. Efektem współpracy powinno być wykorzystanie technologii satelitarnej w programach wspierających likwidowanie zjawiska wykluczenia cyfrowego na terenie całego kraju.

Wymarzona kuchnia… niech się stanie

Takie jak za pośrednictwem portalu kuchnieonline.pl wyjście naprzeciw potrzebom klienta okazało się strzałem w dziesiątkę. Firma DE ART (niemieckie meble kuchenne), została nagrodzona I miejscem w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (pod patronatem MSWiA) w kategorii kategorii B2B, właśnie za innowacyjny projekt – portal kuchnieonline.pl.

Szkolenie z e-Marketingu, e-PR i ochrony danych osobowych – 18-19 listopada br.

New Europe Events, Biznes.net i grono doświadczonych praktyków e-biznesu zapraszają 18. i 19. listopada do udziału w kameralnym szkoleniu TMT.Workshop z zakresu e-marketingu, public relations on-line oraz prawa internetu, w tym ochrony danych osobowych.

Usługa PayByNet dostępna dla użytkowników bankowości elektronicznej w Citi Handlowy

Citi Handlowy udostępnia użytkownikom Citibank Online usługę PayByNet. Usługa, dostępna w Citibank Online jako „Płacę z Citi Handlowy”, pozwoli klientom banku wygodnie i szybko płacić za zakupy internetowe. Wkrótce klienci Citi Handlowy będą także mogli bezpośrednio z konta internetowego regulować opłaty wymagane przy załatwianiu spraw urzędowych. Usługę PayByNet świadczy Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Comarch ma nowe umowy z Centrum Projektów Informatycznych MSWiA

Comarch SA w konsorcjum z PricewaterhouseCoopers Polska podpisał w dniu 16.07.2009r. z Centrum Projektów Informatycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji 2 umowy na realizację usług doradczych i nadzorczych w zakresie przygotowania projektu „pl.ID – polska ID karta” powołanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.