Archiwa tagu: Motorola

MOTObieganie – odkryj w sobie maratończyka

Tegoroczna współpraca firmy Motorola i Fundacji „Maraton Warszawski” stała się inspiracją do stworzenia MOTObiegania – aplikacji dedykowanej biegaczom, którzy chcą rozpocząć treningi przygotowujące do udziału w maratonie. Zmotywuj się do biegania i dołącz do prestiżowego grona maratończyków. Do 33. Maratonu Warszawskiego zostało jeszcze kilkanaście tygodni! Do biegu, gotowi … START!

Kompleks biurowy Green Office – podpisanie umowy z Motorolą

Miło nam poinformować, że w sierpniu 2010 r. Grupa Buma podpisała umowę najmu na budynek B z firmą Motorola Polska, która jest liderem na światowym rynku rozwiązań telekomunikacyjnych. Budynek B o pow. 8000 m2 wchodzi w skład kompleksu biurowego Green Office który będzie zlokalizowany przy ul. Czerwone Maki w Krakowie. Kompleks składał się będzie z trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni wynajmowalnej 21 300 m². Budynek B zostanie zakończony i oddany do użytku w kwietniu 2011 roku.

Motorola DEFY – niezawodny smartfon już w Polsce

Motorola ogłasza polską premierę nowego modelu telefonu DEFY. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3.7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości zapewni pełnoekranowy widok Twoich ulubionych zdjęć, filmów wideo i stron internetowych.

INEA, wielkopolski operator telekomunikacyjny, wdraża rozwiązanie Motorola WiMAX

Motorola Inc. (NYSE: MOT) poinformowała, że firma INEA S.A. z Poznania, będąca dostawcą zintegrowanych usług telekomunikacyjnych, wdrożyła jej bezprzewodową sieć szerokopasmową Point-to-Multipoint 320 Wireless Broadband Access Network. Instalacja pozwoli wielkopolskiemu dostawcy na świadczenie usług dostępu do sieci Internet oraz VoIP zarówno klientom detalicznym, jak i biznesowym. Wdrożenie jest pierwszym etapem rozwoju bezprzewodowej sieci INEA.

Niewielki, ale mocny i doskonale wyposażony – komputer mobilny klasy korporacyjnej Motorola ES400

Dział Enterprise Mobility Solutions firmy Motorola, Inc. (NYSE: MOT) zapowiedział wprowadzenie najnowszego komputera mobilnego klasy korporacyjnej (Enterprise Digital Assistant, EDA) ES400. Oferuje on zintegrowane funkcje transmisji głosu i danych zapewniające dostęp do informacji i funkcji, które zmieniają model działalności biznesowej, zwiększają rentowność firm i pozwalają wykonywać zadania w każdym miejscu i o dowolnej porze.