Motorola

MOTObieganie – odkryj w sobie maratończyka

Tegoroczna współpraca firmy Motorola i Fundacji „Maraton Warszawski” stała się inspiracją do stworzenia MOTObiegania – aplikacji dedykowanej biegaczom, którzy chcą rozpocząć treningi przygotowujące do udziału w maratonie. Zmotywuj się do biegania i dołącz do prestiżowego grona maratończyków. Do 33. Maratonu Warszawskiego zostało jeszcze kilkanaście tygodni! Do biegu, gotowi … START!

Czytaj dalej »MOTObieganie – odkryj w sobie maratończyka

Kompleks biurowy Green Office – podpisanie umowy z Motorolą

Miło nam poinformować, że w sierpniu 2010 r. Grupa Buma podpisała umowę najmu na budynek B z firmą Motorola Polska, która jest liderem na światowym rynku rozwiązań telekomunikacyjnych. Budynek B o pow. 8000 m2 wchodzi w skład kompleksu biurowego Green Office który będzie zlokalizowany przy ul. Czerwone Maki w Krakowie. Kompleks składał się będzie z trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni wynajmowalnej 21 300 m². Budynek B zostanie zakończony i oddany do użytku w kwietniu 2011 roku.

Czytaj dalej »Kompleks biurowy Green Office – podpisanie umowy z Motorolą

Motorola DEFY – niezawodny smartfon już w Polsce

Motorola ogłasza polską premierę nowego modelu telefonu DEFY. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w zaawansowane funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3.7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości zapewni pełnoekranowy widok Twoich ulubionych zdjęć, filmów wideo i stron internetowych.

Czytaj dalej »Motorola DEFY – niezawodny smartfon już w Polsce

INEA, wielkopolski operator telekomunikacyjny, wdraża rozwiązanie Motorola WiMAX

Motorola Inc. (NYSE: MOT) poinformowała, że firma INEA S.A. z Poznania, będąca dostawcą zintegrowanych usług telekomunikacyjnych, wdrożyła jej bezprzewodową sieć szerokopasmową Point-to-Multipoint 320 Wireless Broadband Access Network. Instalacja pozwoli wielkopolskiemu dostawcy na świadczenie usług dostępu do sieci Internet oraz VoIP zarówno klientom detalicznym, jak i biznesowym. Wdrożenie jest pierwszym etapem rozwoju bezprzewodowej sieci INEA. Czytaj dalej »INEA, wielkopolski operator telekomunikacyjny, wdraża rozwiązanie Motorola WiMAX

Motorola dostawcą terminali TETRA dla niemieckiego landu

Dział Enterprise Mobility Solutions firmy Motorola, Inc (NYSE: MOT), światowy lider w opracowywaniu i wdrażaniu systemu rozwiązań komunikacyjnych dla służb bezpieczeństwa publicznego, wygrał przetarg ogłoszony przez biuro zamówień publicznych niemieckiego kraju związkowego Szlezwik-Holsztyn (Gebäudemanagement Schleswig-Holstein – GMSH), na dostawy cyfrowych radiotelefonów TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego.

Czytaj dalej »Motorola dostawcą terminali TETRA dla niemieckiego landu

Niewielki, ale mocny i doskonale wyposażony – komputer mobilny klasy korporacyjnej Motorola ES400

Dział Enterprise Mobility Solutions firmy Motorola, Inc. (NYSE: MOT) zapowiedział wprowadzenie najnowszego komputera mobilnego klasy korporacyjnej (Enterprise Digital Assistant, EDA) ES400. Oferuje on zintegrowane funkcje transmisji głosu i danych zapewniające dostęp do informacji i funkcji, które zmieniają model działalności biznesowej, zwiększają rentowność firm i pozwalają wykonywać zadania w każdym miejscu i o dowolnej porze.Czytaj dalej »Niewielki, ale mocny i doskonale wyposażony – komputer mobilny klasy korporacyjnej Motorola ES400

Motorola na konferencji TETRA World Congress 2010

Podczas konferencji TETRA World Congress 2010 (TWC 2010), która odbyła się w zeszłym tygodniu w Singapurze, dział Enterprise Mobility Solutions firmy Motorola, Inc. (NYSE: MOT) — czołowy dostawca krytycznych rozwiązań komunikacyjnych i mobilnych — zaprezentował najnowsze produkty, rozwiązania i aplikacje, które wyznaczają nowy standard pracy w przedsiębiorstwach oraz organach bezpieczeństwa publicznego.

Czytaj dalej »Motorola na konferencji TETRA World Congress 2010