MotoGP

Magic Moments of Poker Tour – przystanek EuroBasket 2009

Mistrzostwa Europy w koszykówce były drugim od końca przystankiem na trasie Magic Moments of Poker Tour organizowanego przez bwin, czołowego dostawcę nowoczesnej rozrywki internetowej. Siedmiu zwycięzców kwalifikacji online śledziło w Katowicach wydarzenia związane z EuroBasketem 2009, a także na żywo obejrzało mecz finałowy z trybuny honorowej.Telewizyjny stół pokerowy był wypełniony pozytywnymi emocjami.

Czytaj więcej »Magic Moments of Poker Tour – przystanek EuroBasket 2009

Łukasz Leśniewski finalistą konkursu Bridgestone e-reporter 2009

  • by

Ruszyła runda otwierająca wspieranej przez Bridgestone Serii GP2, która odbyła się podczas Grand Prix F1 Hiszpanii w Barcelonie 8 maja . Wzięli w niej udział finaliści konkursu dziennikarskiego Bridgestone e-reporter, wybrani przez międzynarodowe jury, składające się z europejskich dziennikarzy motoryzacyjnych oraz przedstawicieli świata sportów motorowych.  Spośród polskich zgłoszeń sędziowie docenili pracę Łukasza Leśniewskiego,  24-letniego studenta dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Czytaj więcej »Łukasz Leśniewski finalistą konkursu Bridgestone e-reporter 2009

Bridgestone: fakty i liczby

Bridgestone Europe (BSEU) jest europejską spółką Bridgestone Corporation z siedzibą w Tokio, największego producenta opon i innych wyrobów gumowych. Bridgestone Corporation i jej filie zatrudniają prawie 140 tysięcy ludzi na całym świecie, obsługują 182 fabryki w 26 krajach i sprzedają swoje produkty w ponad 150 krajach.
Czytaj więcej »Bridgestone: fakty i liczby