Przejdź do treści

Morizon.pl

Aplikacja mobilna morizon.pl dla obcokrajowców już dostępna na iPhone i iPad

Aplikacja mobilna morizon.pl, jako pierwsza polska aplikacja pozwalająca na szukanie nieruchomości z całej Polski, dostępna jest dla użytkowników urządzeń iPhone i iPad aż w 6 wersjach językowych. Aktualizacja umożliwi pobranie aplikacji oraz przeglądanie ofert nieruchomości z Polski także osobom z zagranicy.

Czytaj dalej »Aplikacja mobilna morizon.pl dla obcokrajowców już dostępna na iPhone i iPad

Czy Internet zastąpi pośrednika w obrocie nieruchomościami?

W dobie Internetu i łatwego dostępu do informacji wiele osób dochodzi do wniosku, iż przy sprzedaży czy kupnie mieszkania pośrednik w obrocie nieruchomościami nie jest nam potrzebny. Jednak kiedy w grę wchodzą często oszczędności całego życia lub kredyt, który będzie obciążeniem nawet na kilkadziesiąt lat, pomoc pośrednika może okazać się nieoceniona. Specjaliści morizon.pl podpowiadają, jak wygląda współpraca z pośrednikiem i jakie korzyści ze sobą niesie.

Czytaj dalej »Czy Internet zastąpi pośrednika w obrocie nieruchomościami?

Ostatni dzwonek na wynajem studenckiego mieszkania

Najmniej za wynajem mieszkań zapłacą studenci z Poznania, zaoszczędzą nawet ponad tysiąc złotych w porównaniu z ich rówieśnikami z Warszawy. Obniżek cen najmu mieszkań mogą spodziewać się wynajmujący z Gdańska i Wrocławia. Warszawa to ponownie najdroższe studenckie miasto, które w tym roku zanotowało kolejny wzrost stawek. Studenci, którzy jeszcze nie wynajęli mieszkania powinni się pospieszyć – cenowych okazji coraz szybciej ubywa, radzą eksperci wyszukiwarki nieruchomości morizon.pl.

Czytaj dalej »Ostatni dzwonek na wynajem studenckiego mieszkania

Ostatni dzwonek na wynajem studenckiego mieszkania

2 Morizon.plNajmniej za wynajem mieszkań zapłacą studenci z Poznania, zaoszczędzą nawet ponad tysiąc złotych w porównaniu z ich rówieśnikami z Warszawy. Obniżek cen najmu mieszkań mogą spodziewać się wynajmujący z Gdańska i Wrocławia. Warszawa to ponownie najdroższe studenckie miasto, które w tym roku zanotowało kolejny wzrost stawek. Studenci, którzy jeszcze nie wynajęli mieszkania powinni się pospieszyć – cenowych okazji coraz szybciej ubywa, radzą eksperci wyszukiwarki nieruchomości morizon.pl.

Czytaj dalej »Ostatni dzwonek na wynajem studenckiego mieszkania

Trio największych trójmiejskich deweloperów nawiązało współpracę z Morizon.pl

Fakt dynamicznego rozwoju serwisu Morizon.pl został doceniony przez trójmiejskich deweloperów. Grupa Inwestycyjna Hossa, INPRO S.A. oraz Euro Styl sp. z o.o. S.K.A – trzej najwięksi trójmiejscy deweloperzy zdecydowali się na podpisanie rocznych umów deweloperskich umożliwiających im efektywną publikację ofert w serwisie.

Czytaj dalej »Trio największych trójmiejskich deweloperów nawiązało współpracę z Morizon.pl

Morizon.pl rozdaje tablety pośrednikom i agentom

Morizon.pl, jedna z największych polskich wyszukiwarek nieruchomości, energicznie rozwija swoją działalność w świecie urządzeń mobilnych. Teraz nie tylko udostępnia swoim klientom szereg udogodnień związanych z użytkowaniem innowacyjnej aplikacji mobilnej Morizon PRO, ale do swojej specjalnej oferty dołącza również tablety Samsung Galaxy Tab 10.1.

Czytaj dalej »Morizon.pl rozdaje tablety pośrednikom i agentom