more7

Szkolenie „CRM w praktyce”. Jak wdrożyć i sfinansować system do zarządzania relacjami z Klientem?

More7 Polska wspólnie z Eureka Technology Park zapraszają na kolejną edycję szkolenia „CRM w praktyce”, która odbędzie się 07 marca w Dąbrowie k/Poznania. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość dowiedzieć się od wieloletnich praktyków biznesowych m.in. w jaki sposób zorganizować wdrożenie CRM od strony merytorycznej i finansowej, jakich błędów unikać na etapie przygotowań, oraz jak korzystać z możliwości systemu, aby inwestycja przyniosła zamierzone zyski. Organizatorzy rozszerzyli dotychczasowy program spotkania o zagadnienia związane z pozyskiwaniem środków unijnych na sfinansowanie wdrożenia.

Czytaj więcej »Szkolenie „CRM w praktyce”. Jak wdrożyć i sfinansować system do zarządzania relacjami z Klientem?

More7 Polska i CRM7 wśród dziesięciu najlepszych

Zdobywcy tytułu „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu w kategorii CRM” (2007) i „Najlepszego linuksowego produktu – wdrożenie” (2003), czyli firma more7 Polska Sp. z o.o., może do swoich osiągnięć dodać kolejny sukces. Implementacja ich autorskiego systemu do zarządzania relacjami z klientem CRM7 w Grupie Raben uzyskała miano jednego z „10 najciekawszych wdrożeń CRM w Polsce”(2012).

Czytaj więcej »More7 Polska i CRM7 wśród dziesięciu najlepszych

Nowa odsłona CRM7 PRO

Nieustanny rozwój firmy more7 Polska Sp. z o.o. oraz troska o zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług zaowocowały stworzeniem nowej wersji systemu CRM7 PRO. W ręce naszych klientów oddajemy aplikację funkcjonującą w oparciu o nowoczesne technologie wraz z nowym, bardziej intuicyjnym wyglądem.

Czytaj więcej »Nowa odsłona CRM7 PRO