Przejdź do treści

Monopoly

Agencja Great Open House zmonopolizuje galerie handlowe

Agencja marketingu zintegrowanego Great Open House zakupiła od koncernu Hasbro licencję na wykorzystywanie gry Monopoly jako motywu przewodniego podczas publicznych eventów organizowanych dla galerii handlowych. Pierwszym klientem agencji na tę usługę została ogólnopolska sieć centrów handlowych Atrium. Great Open House zorganizowała i przeprowadza właśnie w 4 centrach handlowych tej marki familijne imprezy z Monopoly w roli głównej, a równolegle także Mistrzostwa Polski w Monopoly.Czytaj dalej »Agencja Great Open House zmonopolizuje galerie handlowe

OS3 w Monopoly

Polska edycja mistrzostw Monopoly po raz pierwszy w Internecie. Agencja OS3 multimedia, na zlecenie Hasbro Poland, stworzyła serwis dla tej jednej z najpopularniejszych i najszacowniejszych gier na świecie – Monopoly skończyło bowiem już 70 lat. To kolejna realizacja dla Hasbro, z którą OS3 multimedia współpracuje od ponad roku.
Czytaj dalej »OS3 w Monopoly

PiastoPolis – gra na full razem z Piastem

Marka Piast, z portfela Carlsberg Polska już 8 listopada, w najbliższy weekend, rozpoczyna nową akcję promocyjną pod hasłem PiastoPolis. W ramach promocji, każdy konsument Piasta ma szansę zagrać w specjalnie stworzoną przez markę towarzyską grę planszową PiastoPolis. Wystarczy kupić 2 piwa Piast w jednym z kilkudziesięciu lokali w regionie Dolnego Śląska, biorącym udział w promocji.
Czytaj dalej »PiastoPolis – gra na full razem z Piastem