Monika Rygiel

Start-up: nowy dział w Inwestycje.pl

Najnowszym działem w portalu Inwestycje.pl jest Start-up (http://www.inwestycje.pl/start_up). Służy on młodym, dynamicznym firmom jako miejsce prezentacji ich działalności oraz jako platforma kontaktu z potencjalnymi inwestorami, chętnymi sfinansować ciekawe przedsięwzięcie. W ten sposób portal wykorzystuje swój potencjał informacyjny, aby aktywnie wspierać rozwój przedsiębiorczości w Polsce.
Czytaj więcej »Start-up: nowy dział w Inwestycje.pl

Portal Inwestycje.pl ma już 2 lata

W lutym 2009 roku portal finansowy www.inwestycje.pl obchodzi swoje drugie urodziny. Od debiutu w 2007 roku serwis przeszedł dynamiczny proces rozwoju, obecnie jest jednym z największych i najchętniej czytanych polskich serwisów finansowych. Wraz z pozostałymi portalami spółki E-Financial S.A. tworzy Grupę mediową Inwestycje.pl, która jest dzisiaj liczącym się uczestnikiem polskiego rynku mediów internetowych.
Czytaj więcej »Portal Inwestycje.pl ma już 2 lata

Ślubnytarg.pl – największy portal ślubny w Polsce

Portal Ślubnytarg.pl zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Stat24, w kategorii „Śluby, Wesela”. Miesięcznie odwiedzany przez ponad 114 000 unikalnych użytkowników, generuje ponad 755 000 odsłon (dane: Stat.pl/PBI, styczeń 2009). Portal jest centrum informacji dla par młodych i gości weselnych oraz wszystkich zainteresowanych organizacją ślubu i wesela.
Czytaj więcej »Ślubnytarg.pl – największy portal ślubny w Polsce