Monika Jurczyk

Zostań stylistką z Osą i DeeZee – konkurs

Coraz więcej mody, coraz więcej ubrań, coraz większe znaczenie naszego wizerunku. I coraz więcej dziewczyn, które chcą się realizować w zawodzie stylistki. Często jednak na marzeniach się kończy. Z różnych względów. Strach „czy ja sobie poradzę?”, brak możliwości odbycia stażu czy kursu, czasami brak podstawowej wiedzy sprawiają, że zawód osobistej stylistki pozostaje w sferze marzeń. A tak być nie musi!
Czytaj więcej »Zostań stylistką z Osą i DeeZee – konkurs

Kolejki do stylistki Moniki Jurczyk w Centrum Handlowym Sarni Stok

W CH Sarni Stok w Bielsku Białej w ostatni weekend odbywały się spotkania z ekspertem w dziedzinie stylizacji Moniką Jurczyk. Równocześnie z konsultacjami dotyczącymi mody odbywały się pokazy makijażu prowadzone przez perfumerię Douglas oraz badanie kondycji włosów organizowane przez salon fryzjerski Jean Louis David.

Czytaj więcej »Kolejki do stylistki Moniki Jurczyk w Centrum Handlowym Sarni Stok

„Z widokiem na modę” – 4 Urodziny Galerii Kazimierz

Pierwszy krakowski tydzień mody rozpocznie się i zakończy pokazami mody. Na gali Cracow Fashion Awards 21.03.2009 w Nowohuckim Centrum Kultury zostaną zaprezentowane najlepsze kolekcje absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, a 28.03.2009 o godz. 16.00 podczas imprezy urodzinowej „Z widokiem na modę” w Galerii Kazimierz publiczność obejrzy wiosenne kolekcje marki Orsay i Kazar oraz pokaz wyróżnionego przez Galerię podczas Cracow Fashion Awards projektanta.
Czytaj więcej »„Z widokiem na modę” – 4 Urodziny Galerii Kazimierz