Archiwa tagu: Money.pl

„MILION na reklamę” – Money.pl i Netia SA wspólnie wspierają rozwój małego biznesu

Money.pl i Netia SA – stawiają na rozwój przedsiębiorczości w wirtualnym świecie. Dziś ruszył konkurs! Za najlepsze hasło reklamowe, właściciel małej firmy, wygra dla niej MILION złotych w reklamie, na portalu Money.pl. Masz małą firmę a marzysz o wielkiej – weź udział w tym konkursie, a dasz sobie na to szansę!

Ogłoszenia Gratka.pl w serwisach Money.pl

Polskapresse i Grupa Money.pl współpracują w obszarze ogłoszeń. Od 19 lipca br. oferty ukazujące się w serwisach dom.gratka.pl i moto.gratka.pl dostępne są także w serwisach tematycznych Money.pl. Dzięki współpracy z Money.pl ogłoszenia publikowane w portalu Gratka.pl będą docierać do jeszcze szerszej grupy użytkowników.

Przeprowadź się do banku Nordea i otwórz konto Nordea Spektrum

19 lutego Nordea Bank Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową konta Nordea Spektrum, w ramach której zachęca do przeniesienia usług do banku Nordea. Obietnica  załatwienia przez Nordea Bank formalności związanych ze zmianą konta bez opłat, jest dodatkowym jej atutem. Samo konto – ocenione najwyżej w rankingu portalu Money.pl – gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w… Czytaj dalej »

Komputronik SA: ruszyła kampania reklamowa HP Pavilion

Komputronik SA rozpoczął ogólnopolską kampanię promującą notebooka HP Pavilion dv6-1306ew z wydajnym procesorem Intel Core 2 Duo T6600. Komputer przenośny będzie intensywnie reklamowany w kilkuset serwisach internetowych, m.in.: Bankier.pl, Dziennik.pl, IDG.pl, Interia.pl, Komputerswiat.pl, Money.pl, Newsweek.pl, Onet.pl. W akcji promującej bierze udział również internetowy sklep Komputronik.pl.