Monday Development

Monday Development sprzedał lokale biurowe za prawie 4,5 mln zł

Monday Development – firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zawarła przedwstępną umowę sprzedaży powierzchni biurowych o łącznej wartości 4 470 tys. zł brutto. Transakcja dotyczy lokali biurowych oraz miejsc parkingowych w nowym budynku biurowym przy ul. Piątkowskiej 116 w Poznaniu.

Czytaj dalej »Monday Development sprzedał lokale biurowe za prawie 4,5 mln zł

Monday Development wybuduje biurowiec w centrum Poznania

Monday Development – firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zawarła przedwstępną umowę zakupu nieruchomości o powierzchni 340 m2 w centrum Poznania, przy zbiegu ulic Małe Garbary i Bóżnicza. Warunkiem niezbędnym do sfinalizowania transakcji jest wydanie przez Wydział Urbanistyki i Architektury miasta Poznania warunków zabudowy dla działki będącej przedmiotem umowy, spełniających założenia i plany inwestycyjne Monday Development.

Czytaj dalej »Monday Development wybuduje biurowiec w centrum Poznania

Monday Development rozbudowuje projekt Sokoła

Monday Development – firma realizująca inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zawarła przedwstępne umowy zakupu dodatkowej nieruchomości, bezpośrednio przylegającej do projektowanego budynku wielorodzinnego przy ul. Sokoła. Tym samym o ponad 60% zwiększy się powierzchnia mieszkalna planowanego obiektu. Spółka zakłada wzrost przychodów z tej inwestycji, a także podwyższenie jej rentowności.Czytaj dalej »Monday Development rozbudowuje projekt Sokoła

Akcje Monday Development zadebiutowały na New Connect

Akcje Monday Development – firmy realizującej inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zadebiutowały na rynku New Connect. Cena na otwarciu wyniosła 19,50 i była o 1,56% wyższa od ceny emisyjnej w ofercie prywatnej. Środki pozyskane z oferty spółka przeznaczy na realizację rozpoczętych projektów deweloperskich, a także na rozwój portfolio inwestycyjnego.

Czytaj dalej »Akcje Monday Development zadebiutowały na New Connect

Akcje Monday Development zadebiutują na New Connect

Akcje Monday Development – firmy realizującej inwestycje mieszkaniowe i biurowe na terenie Poznania – zadebiutują w poniedziałek, 28 czerwca 2010, na rynku New Connect. Monday Development wprowadzi do obrotu na rynku alternatywnym 639.500 akcji serii A1, 98.985 akcji serii B oraz 98.985 PDA serii B. Środki pozyskane z emisji spółka przeznaczy na realizację rozpoczętych projektów deweloperskich, a także na rozwój portfolio inwestycyjnego.

Czytaj dalej »Akcje Monday Development zadebiutują na New Connect