Przejdź do treści

Mobica Limited

Jak osiągnąć błękitny ocean w testowaniu?

Nowe technologie są sercem i mózgiem nowoczesnych statków i jachtów. Polscy specjaliści z Mobica Limited, na zlecenie światowego lidera elektroniki morskiej, stworzyli i testowali oprogramowanie, które pozwala m.in. na wyznaczenie położenia jachtu na mapie. Profesjonalne metody działania polskich programistów Mobica wynikają bezpośrednio z praktyki i wiedzy zdobywanej przy projektach dla międzynarodowych liderów IT.

Czytaj dalej »Jak osiągnąć błękitny ocean w testowaniu?

Mobica stawia na nowe projekty i nowe talenty

Mobica Limited sp. z o.o., międzynarodowa firma z branży technologicznej, poszukuje do oddziałów w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy utalentowanych programistów. Nowi pracownicy będą mieli możliwość pracy przy realizacji prestiżowych projektów biznesowych, m.in. dla korporacji z sektora telekomunikacyjnego, a także dla największych na świecie producentów chipsetów.

Czytaj dalej »Mobica stawia na nowe projekty i nowe talenty

Nowy klient 5tki

Agencja 5tka PR & Marketing Szeptany podpisała umowę na obsługę działań związanych z realizacją eventu dla firmy Mobica Limited w Polsce (www.mobica.com). Mobica jest dynamiczną angielską firmą specjalizującą się w realizacji projektów w zakresie najnowszych technologii mobilnych. Prace dla światowej czołówki producentów telefonów komórkowych, platform mobilnych oraz operatorów komórkowych.

Czytaj dalej »Nowy klient 5tki