Przejdź do treści

Mirosław Wróbel

T-Systems przenosi do chmury system IT dealera marki Mercedes-Benz

T-Systems, dostawca i integrator systemów teleinformatycznych należący do globalnej grupy Deutsche Telekom AG, wdroży rozwiązania w chmurze prywatnej dla Mirosław Wróbel Sp. z o.o. – autoryzowanego dealera marki Mercedes Benz. Dzięki współpracy z T-Systems, największa sieć dealerska funkcjonująca na Dolnym Śląsku uzyska dostęp m.in. do działającego w chmurze systemu ERP klasy DMS oraz usług z zakresu VoIP over cloud. Wspólną siecią teleinformatyczną zostaną objęte wszystkie oddziały firmy w kilku miastach, co zoptymalizuje pracę całej sieci dealerskiej. Kontrakt został zawarty na 4 lata.

Czytaj dalej »T-Systems przenosi do chmury system IT dealera marki Mercedes-Benz

Peaches we Wrocławiu

Merrill Beth Nisker znana szerszej publiczności jako Peaches, zagrała koncert w ramach festiwalu T-mobile Nowe Horyzonty. Po Wrocławiu piosenkarka poruszała się Mercedesem użyczonym przez dolnośląskiego dealera, firmę Mirosław Wróbel, która od lat wspiera festiwal.

Czytaj dalej »Peaches we Wrocławiu

Auto zimą

Pogoda zmienną jest – wiedzą to wszyscy, a w tym roku szczególnie dotkliwie przekonali się o tym  kierowcy. Jak właściwie eksploatować auto podczas zimowych zmiennych warunków, podpowiada Paweł Roesler, kierownik serwisu w firmie Mercedes-Benz Mirosław Wróbel.

Czytaj dalej »Auto zimą

30 unikalnych przedmiotów zlicytowanych za 60 tysięcy złotych na rzecz budowy Kliniki Przylądek Nadziei

9 grudnia br. podczas V Jubileuszowej Aukcji Charytatywnej Kancelarii BSO Prawo & Podatki zebrano 60 000 tysięcy złotych na rzecz budowy Kliniki Przylądek Nadziei, czyli nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.  Czytaj dalej »30 unikalnych przedmiotów zlicytowanych za 60 tysięcy złotych na rzecz budowy Kliniki Przylądek Nadziei