Przejdź do treści

Milesaway Travel

W poszukiwaniu różowych delfinów – Milesaway Travel poleca luksusową wyprawę do Amazonii

Aqua Expeditions – pierwszy peruwiański operator ekskluzywnych rejsów po Amazonce – przygotował niezwykłą ofertę dla wszystkich, którzy chcą na własne oczy zobaczyć wciąż tajemniczą i dziewiczą amazońską dżunglę. W szóstym numerze Milesaway Travel, luksusowego kwartalnika o podróżach znalazła się obszerna relacja z rejsu po sercu Amazonii.

Czytaj dalej »W poszukiwaniu różowych delfinów – Milesaway Travel poleca luksusową wyprawę do Amazonii

Silversea Expeditions – śladami wielkich odkrywców, ale w kameralnym otoczeniu

Milesaway Travel – prestiżowy magazyn o podróżach i luksusie – zaprasza na rejs śladami wielkich odkrywców. Włoska firma Silversea Cruises zaprezentowana w najnowszym numerze magazynu Milesaway Travel proponuje wyprawy pełne przygód ku najdalszym zakątkom globu. Podczas ekspedycji np. w polarne rejony ziemi można napotkać niedźwiedzie polarne, morsy czy foki grenlandzkie.

Czytaj dalej »Silversea Expeditions – śladami wielkich odkrywców, ale w kameralnym otoczeniu

Cap Estel – hotel gwiazd na Lazurowym Wybrzeżu

Ekskluzywna posiadłość hotelowa Cap Estel jest wyjątkowym obiektem na południu Francji. To urokliwe i pełne wyszukanej elegancji miejsce na cel swojego pobytu często wybierają największe gwiazdy światowego show businessu – kiedyś gościli tu członkowie grupy The Beatles, obecnie U2. Luksusowa posiadłość opisana jest w najnowszym numerze Milesaway Travel.

Czytaj dalej »Cap Estel – hotel gwiazd na Lazurowym Wybrzeżu

Milesaway Travel poleca: Kryzys w Grecji nie dotyka całego kraju – Blue Palace na Krecie

Grecja przez ostatnie miesiące kojarzy nam się częściej z tematami dotyczącymi kryzysu finansowego niż z wakacjami. Warto jednak przypomnieć, że pomimo przejściowych trudności, jest to kraj idealny na spędzenie wymarzonego urlopu w luksusowym klimacie. Milesaway Travel poleca Blue Palace na Krecie.

Czytaj dalej »Milesaway Travel poleca: Kryzys w Grecji nie dotyka całego kraju – Blue Palace na Krecie

Kosmiczny lot balonem?

Kosmos od wieków fascynował ludzkość. Turystyka kosmiczna zaczyna przybierać coraz bardziej realne kształty i według wizji, a przede wszystkim według precyzyjnych obliczeń firmy zero2infinity, ma szanse stać się dostępną dla każdego, kto dysponuje 110 tys. EUR za lot. O planach organizacji lotów balonem na wysokość 36 000 m można przeczytać w najnowszym numerze Milesaway Travel.

Czytaj dalej »Kosmiczny lot balonem?