Mikołaj Piotrowski

1 Mikołaj Piotrowski

Futbol amerykański na murawie Stadionu Narodowego

Już we wtorek 9 kwietnia futbol amerykański ponownie zagości na największej arenie wielofunkcyjnej w naszym kraju. Tym razem wszyscy zainteresowani będą mogli poznać futbol z perspektywy zawodnika, wejść na murawę Stadion Narodowego i przekonać się na własnej skórze na czym polega ta dyscyplina. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 20:00.

Czytaj więcej »Futbol amerykański na murawie Stadionu Narodowego

Stadion Narodowy w pełni bezpieczny

Przypominamy, że Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie po kontroli przeprowadzonej na Stadionie Narodowym wydała pozytywną opinię w zakresie zabezpieczenia przeciwpożarowego podczas meczów Polska – Ukraina w dniu 22.03.2013 r. i Polska – San Marino w dniu 26.03.2013 r. Stadion od 15 marca posiada pozwolenie na organizację imprezy masowej wydane przez Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy, a wszelkie drobne usterki systemu przeciwpożarowego zostały dawno usunięte.

Czytaj więcej »Stadion Narodowy w pełni bezpieczny

Akademia Euro – projekty organizacyjne a jakość Euro 2012

Rozpoczął się kluczowy etap przygotowań do Euro 2012 – łączenie infrastruktury z organizacją. W jego ramach zostanie zrealizowanych kilkaset zaawansowanych projektów realizowanych wspólnie przez ponad 170 partnerów, a koordynowanych przez spółkę Ministra Sportu i Turystyki PL.2012. To właśnie te projekty zdecydują o jakości Turnieju i zapewnieniu maksymalnego komfortu oraz pełnego bezpieczeństwa około milionowi zagranicznych turystów, którzy odwiedzą Polskę podczas Euro 2012. Jednym z takich projektów jest Akademia Euro, projekt realizowany przez PL.2012 we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego i Urzędami Marszałkowskimi Województw: Dolnośląskiego, Wielkopolskiego, Pomorskiego i Mazowieckiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Czytaj więcej »Akademia Euro – projekty organizacyjne a jakość Euro 2012