Mikołaj Małaczyński

Legimi dołącza do sieci dystrybucji Virtualo – firmy łączą siły

Rozpoczął się kolejny etap współpracy czołowych polskich firm działających w branży publikacji cyfrowych. Klienci księgarni Legimi.com mogą już zamawiać tysiące tytułów dostarczanych przez Virtualo, największego dystrybutora ebooków w Polsce. Współpraca jest obustronna, gdyż od kilku miesięcy Virtualo zabezpiecza pliki znakiem wodnym dostarczanym przez Legimi.

Czytaj więcej »Legimi dołącza do sieci dystrybucji Virtualo – firmy łączą siły

Legimi.com: e-czytelnik

Coraz więcej Polaków wybiera e-czytanie. Za sprawą aplikacji mobilnych dostęp do książek w wersji elektronicznej jest coraz łatwiejszy. Kim są e-czytelnicy, jakie mają zwyczaje i zainteresowania? Na to pytanie odpowiedzi udzieliły badania wśród polskich e-czytelników, prowadzone w ramach platformy Legimi.

Czytaj więcej »Legimi.com: e-czytelnik

2500 darmowych obcojęzycznych e-booków dostępnych w Legimi

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest chęć nauki lub doszlifowania znajomości języka obcego i łącząca się z tym decyzja o czytaniu większej ilości wydawnictw w tzw. oryginale. Jednak dostępność w Polsce obcojęzycznej literatury światowej bardzo często ogranicza się do dużych miast i aglomeracji. Dzięki Legimi, które do swojego katalogu darmowych e-booków włączyło ponad 2500 tytułów obcojęzycznych – klasycznych tytułów literackich – problem ten przestał mieć znaczenie dla moli książkowych władających językami obcymi.

Czytaj więcej »2500 darmowych obcojęzycznych e-booków dostępnych w Legimi