Microsoft Office 365

Microsoft wspiera projekt „CRM dla Mazowsza”

Firmy Microsoft i COMBIDATA Poland zapraszają pracowników segmentu MŚP z branży turystycznej, usług finansowych, handlowej oraz ochrony zdrowia na bezpłatne szkolenia realizowane w dwóch grupach tematycznych – obsługi systemu Microsoft Dynamics CRM 2011 oraz Microsoft Office 365 – przeprowadzanych w ramach projektu „CRM dla Mazowsza”. W szkoleniach mogą wziąć udział firmy działające w województwie mazowieckim. Inicjatywa jest realizowana w ramach Priorytetu VIII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw”.

Czytaj więcej »Microsoft wspiera projekt „CRM dla Mazowsza”

Biznes Internet UPC z usługą Microsoft® Office 365 dla specjalistów i małych firm w nowej jesiennej ofercie UPC Biznes

Ofertę UPC Biznes wzbogaciło kompleksowe rozwiązanie Microsoft® Office 365. Jego licencje będą standardowo dostępne w ramach usługi internetowej UPC o prędkościach 30 Mb/s, 60 Mb/s lub 150 Mb/s. W 3 promocyjnych pakietach operator oferuje przedsiębiorcom także podwyższone prędkości Internetu, taryfę telefoniczną Biznes Multilinia z zestawem minut do wykorzystania w ramach wszystkich linii telefonicznych w firmie, oraz Biznes Telewizję. Jesienna propozycja to również atrakcyjne usługi dodatkowe w promocyjnych cenach, upusty dla klientów oraz wsparcie dla klienta w postaci profesjonalnej i dedykowanej obsługi. Oferta adresowana jest do klientów segmentu SOHO.

Czytaj więcej »Biznes Internet UPC z usługą Microsoft® Office 365 dla specjalistów i małych firm w nowej jesiennej ofercie UPC Biznes