Przejdź do treści

Microsoft Dynamics NAV

Konferencja DirectionsEMEA 2013 odsłoniła najnowsze oblicze systemu Microsoft Dynamics NAV

microsoft4 września br. zakończyła się trzydniowa, międzynarodowa konferencja „DirectionsEMEA 2013”, zorganizowana w Wiedniu przez partnerów firmy Microsoft koncentrujących swoje działania wokół systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV. Spotkanie, które zgromadziło ponad 900 przedstawicieli partnerów systemu z całego świata, obfitowało w prelekcje, warsztaty i sesje networkingowe dotyczące zastosowania Dynamics NAV przez klientów, a także liczne dyskusje w kuluarach, które stanowiły unikalną okazję do wymiany doświadczeń związanych z możliwościami i wdrożeniem rozwiązania.

Czytaj dalej »Konferencja DirectionsEMEA 2013 odsłoniła najnowsze oblicze systemu Microsoft Dynamics NAV

Energoterm i PBDiM wymieniają system ERP na MS Dynamics NAV w ramach programu Microsoft Dynamics MOVE

Toruńska firma Energoterm (www.energoterm.pl), budująca i modernizująca drogi, sieci cieplne, wodociągowe i kanalizacyjne oraz Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów (PBDiM) ze Świecia (www.pbdim-swiecie.pl), są kolejnymi firmami, które w ramach programu Microsoft Dynamics MOVE dokonały migracji z używanego od lat systemu Dynamics GP na system Dynamics NAV.Czytaj dalej »Energoterm i PBDiM wymieniają system ERP na MS Dynamics NAV w ramach programu Microsoft Dynamics MOVE

Microsoft Dynamics NAV wspomaga producenta słodu

Pogoda się poprawia, temperatury rosną, a więc i sprzedaż piwa będzie znowu sezonowo rosnąć. Wraz ze wzrostem popytu tego napoju rosnąć będzie także zapotrzebowanie na jego niezbędne składniki, w tym słód. Nasz klient – Danish Malting Group Polska jest jednym z czołowych dostawców słodu dla znanych polskich i zagranicznych browarów, a więc i on rozpoczyna przygotowania do wzmożonego sezonu produkcyjnego.
Czytaj dalej »Microsoft Dynamics NAV wspomaga producenta słodu