Microsoft Dynamics NAV 2009 R2

Nowe podejście do prowadzenia biznesu wraz z premierą Microsoft Dynamics NAV 2009 R2

13 stycznia 2011 roku w hotelu Nadmorski w Gdyni odbędzie się drugie z cyklu spotkań premierowych wprowadzających na polski rynek system Microsoft Dynamics NAV 2009 R2. Spotkanie, którego gospodarzami są Microsoft Dynamics i Solemis Group – Złoty Partner Microsoft – będzie okazją do zaprezentowania szerokiej funkcjonalności nowej aplikacji, oraz omówienia korzyści biznesowych, jakie oferuje dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są właściciele firm, prezesi i członkowie zarządu oraz osoby współdecydujące o strategii firmy.

Czytaj więcej »Nowe podejście do prowadzenia biznesu wraz z premierą Microsoft Dynamics NAV 2009 R2

Nowy Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 kompleksowym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw branży handlowej

Firmy sektora handlowego, aby utrzymać się na coraz bardzie konkurencyjnym rynku, potrzebują innowacyjnych rozwiązań umożliwiających przede wszystkim scentralizowane zarządzanie sklepami oraz efektywne zarządzanie złożonym łańcuchem dostaw, kanałami dystrybucji oraz finansami. Umożliwia to zwiększanie przychodów oraz satysfakcji klientów firm handlowych.

Czytaj więcej »Nowy Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 kompleksowym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw branży handlowej

Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 dostępny już 15 grudnia

Microsoft Dynamics wprowadza na polski rynek najnowszą wersję systemu klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV 2009 R2. Aplikacja ma za zadanie wspomagać dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w zarządzaniu finansami, produkcją, dystrybucją, projektami, usługami, relacjami z klientami, obsługą serwisową czy działaniami e-commerce. Oficjalna premiera produktu rozpocznie się 15 grudnia w Warszawie. Na pierwsze z cyklu spotkań wprowadzających produkt na polski rynek można zarejestrować się na stronie http://www.premiera-nav.pl.

Czytaj więcej »Microsoft Dynamics NAV 2009 R2 dostępny już 15 grudnia