Archiwa tagu: Michelin

Michelin Experience – auto-moto motywacja

„Michelin Experience: Moto przygoda” to program motywacyjny stworzony przez Incentive Concept, skierowany do partnerów biznesowych firmy Michelin. Od 1 marca do końca sierpnia uczestnicy projektu będą rywalizować o najlepsze wyniki sprzedaży, a jest o co walczyć. Na najlepszych czeka prawdziwy rarytas: będą mogli sprawdzić swoich sił na torze wyścigowym.

Kto się boi e-faktury?

E-faktury to rozwiązanie, które ma za zadanie unowocześnić system księgowania oraz rozliczania dokumentów. Jest szybkie, oszczędne, proste w obsłudze i ekologiczne – idealne dla firmy na miarę XXI wieku. Badania LeasePlan pokazują jednak, że wbrew logice skali korzyści, to właśnie duże koncerny najrzadziej decydują się na jego wdrożenie. Kto i dlaczego boi się e-faktury?

1000 powodów, żeby odwiedzić Wielką Brytanię

Potrzebujesz pretekstu, żeby odwiedzić Wielką Brytanię? Za 1000 dni, liczonych od 31 października 2009 roku, odbędzie się CEREMONIA OTWARCIA IGRZYSK OLIMPIJSKICH LONDYN 2012. Podajemy co najmniej kilka powodów, dla których warto pojechać do Wielkiej Brytanii jeszcze przed igrzyskami.