Michał Kostrzewa

Flirtują i oświadczają się za pośrednictwem maila

W tym roku Walentynki wypadają w dzień, który nie kojarzy się z wzniosłymi uczuciami. Część zakochanych Europejczyków spędzi większą część poniedziałku w pracy lub na uczelni. Przed wieczornym spotkaniem wielu z nich będzie skracało sobie czas oczekiwania pikantnymi mailami do swoich połówek. To powszechna praktyka, która swoje apogeum osiąga właśnie w dniu Świętego Walentego. Tak przynajmniej wynika z międzynarodowej ankiety przeprowadzonej przez firmę Microsoft.

Czytaj więcej »Flirtują i oświadczają się za pośrednictwem maila

Windows Live Hotmail szykuje się do przeprowadzki

„Najbliższe miesiące przyniosą użytkownikom poczty elektronicznej Windows Live Hotmail wiele zmian ułatwiających utrzymanie porządku w skrzynce odbiorczej, eliminację niechcianej korespondencji oraz wygodne przeglądanie otrzymanych zdjęć, filmów i innych załączników” – poinformował dziś Piotr Pągowski, szef działu Consumer&On-line w Microsoft Polska. Czytaj więcej »Windows Live Hotmail szykuje się do przeprowadzki

E-mail w świecie serwisów społecznościowych

E-mail jest nadal najbardziej popularną formą komunikacji z najbliższymi i rodziną. Tak wynika z badań przeprowadzonych przez Microsoft na 2 tysiącach użytkowników systemów pocztowych Hotmail, AOL, Gmail, oraz Yahoo!Mail. Do przekazywania ważnych wiadomości najczęściej wybieramy właśnie tę formę komunikacji, a w dalszej kolejności – komunikator internetowy lub serwis społecznościowy.

Czytaj więcej »E-mail w świecie serwisów społecznościowych